2737
2739
عنوان

ب شوهرم گفتم استعفا بده 😦

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر کار رفتن که مشکل نداره همسرمنم میره سرکار اما مشکل شما بی توجهی شوهرتون به امنیت و آسایش و آرامش شماست اولین کاری که باید بکنه قبل از اینکه بره سرکار باید امنیت شما رو فراهم کنه بعد بره

2731
دیشب خیلی نگرانتون بودم و فکرم خیلی مشغول بود ولی پیام ندادم که شما بیشتر نترسی

مرسی عزیزم اره امروز سر در حسابی به شوهرم تذکر دادم گفتم برا هر ثانیش من نمیدونی چ ب سرم اومد

گفت باشه گفتم اگ شده از جا بکنیش مارو تنها میزاری باید امنتیتمون تامین بشه ممنونم دیشب خیلی بهم دلگرمی دادید 

بله من دارم تحمل میکنم غرم نمیزنم ب جونش اصلا توتاپیکم هس 

حوصله کن عزیزم

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
بله من دارم تحمل میکنم غرم نمیزنم ب جونش اصلا توتاپیکم هس  حوصله کن عزیزم

افرين به شما 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

يه ضرب المثل كرونايي هست كه ميگه👈چه ساده دست از دنيا شستندآنان كه خوب دستهايشان را نشستند🖤😶😐
2738
افرين به شما 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ایموجیاتون برام باز نشد نفمیدم مسخرم کردی یاچی😂😂😂

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

رفتم تایپیکتونو خوندم ان شاءالله خدا بهتون آرامش و توان و تحمل بده و به کادر درمان سلامتی و توان و قوت واقعا خیلی سخته خیلی 

انتظار برای ما هم خیلی مشکل ک توی خونه منتظر بمونیم البته من در طول سال این انتظارا ادامه داره 

برای من سخته شیفتی ک الان باید برن سر کار بمونن تو خونه شوهر من و بقیه جورشونو بکشن فقط ب این دلیل اونم 28 روز

برای من سخته شیفتی ک الان باید برن سر کار بمونن تو خونه شوهر من و بقیه جورشونو بکشن فقط ب این دلیل ا ...

چرا باید اینهمه بمونن و اون یکیا تو خونه هاشون باسن؟؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
رفتم تایپیکتونو خوندم ان شاءالله خدا بهتون آرامش و توان و تحمل بده و به کادر درمان سلامتی و توان و ق ...

خیلی ممنون از دعای قشنگت خانومی

میفمم چی میگین شمام حق داری عدم مسعولیت پذیری یسریا بدتر ادمو عصبانی میکنه

درک میکنم من فک کردم فقط بخاطر این اوضاس ک میمونن 

امیدوارم خدا ب زندگیتون ارامش بده وبرنامه شغلی همسرتون زودتر منظم شه❤

2706