2733
2734
عنوان

خستگی

91 بازدید | 20 پست

سلام خانوما

من پسرم ۴۷ روزشه و کولیک داره و چون شیر خودم و شیر خشک و بتهم بهش میدم خیلی پروسه شیر خوردنش طول میکشه چون دکتر گفته اول ۳۰ دقیقه هر سینه ات را بده بعد با قطره چکون که عادت نکنه بهش شیر خشک بده تقریبا ۱:۳۰ الی ۲ ساعت درگیرم. از طرفی شبا بیقراره نمیخوابه خروج گاز با درد داره و گریه میکنه یعنی شبا یا کلا بیدارم یا تا ۴ صبح بیدارم. 

الان که همسرم به خاطر کرونا خونه ست باز میتونه صبح ها بگیرتش که من بخوابم ولی کارام مونده نه غذا درست حسابی داریم نه خواب. سوالم اینه کی شیر خوردنشو خوابش و کولیکش بهتر میشن؟ و اینکه از شنبه همسرم بره سر کار من باید چیکار کنم؟ چون وقتی خیلی بی خوابم اصلا نمیتونم بچه رو نگه دارم خیلی بی اعصاب میشم شیرمم کم میشه 😭

کمکم به جز همسرم ندارم.

اهان اینم بگم دکترش گفته رو شکم بخوابونش اینم فقط روی شکم میخوابه تا بذارم زمین بیدار میشه یعنی خوابم هست من درگیرم باز نه خواب راحت دارم نه میتونم کاری‌کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ممنونم گلم

عزیزم الان نی نی من تازه ۷ رو تموم کرده و وارد ۸ ماه شده.آدم باور نمیکنه که این همون بچه ی روز اول هست.لطف خدا زیاده و توکل کن.میدونم چقدر ذهن و اطرافت آشفته است.اما اصلا بهشون فکر نکن و سعی کن شاد باشی

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه
عزیزم الان نی نی من تازه ۷ رو تموم کرده و وارد ۸ ماه شده.آدم باور نمیکنه که این همون بچه ی روز اول ه ...

منم زایمان طبیعی بودم شیرمم بد نیست ولی دکتر میگه کمه

شما نینی جقدر اوایل هر سینه رو میخورد؟ هر دو سینه رو میدادی تو هر بار؟ مثلا تو دو ماهگیش

عزیزم الان نی نی من تازه ۷ رو تموم کرده و وارد ۸ ماه شده.آدم باور نمیکنه که این همون بچه ی روز اول ه ...

دقیقا،نمیخوام بگم باسلیقه ام،ولی خونم اکثرا تمیزومرتب بود قبلا الان روزای اول خیلی اذیت میشدم ولی دیدم اصلا توانشو ندارم دیگه یه کم بی خیال شدم،خدا نی نی تون رو براتون نگه داره،بی نهایت ممنون از همدردی وراهنماییتون

2706