2737
2734

امروز ولادت حضرت ابوافضل برام دعا کنین باشوهرم آشتی کنم وخدا ابوالفضلمو دوباره بهم بده خیلی دلم شکسته برای مشکلم اگه میشه صلوات بفرستین

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا دلتو شاد کنه عزیزدلم🌹

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
الهی بمیرم عزیزم    

خدانکنه عزیزم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
2738

😢😢😢😢😢😢ای خدا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
امروز چ روز بدی بود...

واسه چی عزیزم؟

عزیزمممم ایشالا دوباره باردار شی

ممنون مهربونم

واسه چی عزیزم؟

همه تاپیک ناراحت کنند میزنن مشکلات بقیه ناراحتم میکنه امروز برا خودمم یه مشکل پیش اومد😭

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2706