2726
عنوان

قطع کردن آنوکساپارین

2007 بازدید | 12 پست

سلام خانوما

من قراره چند روز دیگه سزارین بشم.آنوکساپارین مصرف میکنم و بارداری قبلیم جنین بخاطر نزدن این آمپول تو هفت هفته ایست قلبی کرد.

الان دکتر گفته از دو روز قبل عمل آمپول رو نزن،میترسم تو این دو روز مشکلی برا بچه پیش بیاد.کیا تجربه دارن که من از نگرانی دربیام😣

ن بابا نگران واسه چی این امپول واسه رقیق شدن خون هس و مطمینا تو این دوروز چیزی نمیشه ب من ک گفته شش هفته قبل عمل قطعش کن😀

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد عمل قطع کردم یعنی دکتر چیزی نگفت بهم و آمبولی ریه شدم خونم لخته شده بود حتما حتما ازش بپرس که مشکلی بوجود نیاد بعد عمل

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2728

اتفاقی نمیفته.نگران نباش

اثر امپولها تا چند روز هست تو بدن...باید قطع کنی.چون سزارینی قطع نکردنش خطرناکه 

بعد از عمل باز بهت میده تا ۶ هفته

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ن بابا نگران واسه چی این امپول واسه رقیق شدن خون هس و مطمینا تو این دوروز چیزی نمیشه ب من ک گفته شش ...

وای شیش هفته که خیلی زیاده،حتما دلیل تزریقت با من فرق میکنه که دکتر اینجور تشخیص داده.ایشالا به سلامتی تو دلی تو بغل کنی