2737
2739
عنوان

خانمایی که زایمان طبیعی داشتین چند هفته زایمان کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 3298 بازدید | 132 پست
بیمارستان خصوصی میرم که ازاینجایی که هستم یکن دوره نمیخوام خیلی به محیط بیمارستان رفت وآمد کنم مرسی ...

خواهش میکنم عزیزم.

راستی تجربمو بگم.

من واسه پسر اولم ۳۹ هفته بودم که شکمم گلابی شد۲روز بعدش لکه خون دیدم.رفتم بیمارستان گفتن هر دوساعت۲ تا قرص روغن کرچک که سبز ژله ای هم بود خوردم.البته گفتن با اب پرتقال وپیاده روی زیاد باشه.۶ ساعت بعدش دردم شدید شد دیگه نخوردم.۹ شب رفتم بیمارستان ۱ شب به دنیا اومد.فک کنم باید پروسه زایمان شروع شده باشه یا دهانه رحم باز شده باشه تا اثر کنه

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزم. راستی تجربمو بگم. من واسه پسر اولم ۳۹ هفته بودم که شکمم گلابی شد۲روز بعدش لکه خ ...

دکتر گفته بخورم دو دلم نمیدونم بخورم یانه شاید امشب خوردم توکل بخدا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
طبیعی ۸اردیبهشت ۴۰هفته میشم تاببینم چی میشه پسرام بزورامدنداولی ۴۱هفته دومی تیر۹۵بدنیا امده ۴۲هفته ه ...

میگن دختر زودتر از موعد میاد. شماهم از وضعیتت خبر بذار همینجا که ماهم مطلع بشیم

2728
دکتر گفته بخورم دو دلم نمیدونم بخورم یانه شاید امشب خوردم توکل بخدا

قرصشو بخور فرداصب اب میوه زیاد هم بخور بعد جایی اگر هس پیاده روی کن یا تو خونه.

من واسه پسر دومم که به زور اومد شبی یکی میخوردم ولی اثر نکرد اصلا.بخاطر همین میگم باید پروسه زایمان شروع شده باشه

قرصشو بخور فرداصب اب میوه زیاد هم بخور بعد جایی اگر هس پیاده روی کن یا تو خونه. من واسه پسر دومم که ...

باشه عزیزم مرسی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738
پی پی نمیکنه  دکتر منم بهترین دکتر مشهد بهم گفت نصف استکان بخور من یه عاشق خوردم صبحش زایمان ک ...

دکترت کیه عزیزم

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤
راستی عزیزم تکون و لگدای بچه رو هم بشمار.توی دو ساعت ۱۰ تا لگد باید باشه. ولی بیشتر باشه میگن خطرناک ...

چ خطری داره عزیزم😨😨😨

من37 هفتم بعضی وقتا تویکی دوساعت شاید بیست بارهم تکون بخوره

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤
چ خطری داره عزیزم😨😨😨 من37 هفتم بعضی وقتا تویکی دوساعت شاید بیست بارهم تکون بخوره

تونت نوشته بود. حالا شما نگران نباش.موقعی که غذا بخوری وشیرینی جات بخوری حرکات بچه شدیدتر میشه.

این طبیعیه.مثلا وقتایی که غذا هضم شده وراحت داری استراحت میکنی بشمار

2706