2726
عنوان

توصیه های ناب بهداشت به اینجانب!!!!

246 بازدید | 13 پست

سلام دوستان

دخترم یک سالشه

هر قطره آهن و‌مولتی ای رو نمیخوره...

هم قد و هم و‌زنش خیلی کمه

دکتر اطفال هم که فعلا نیست که ببرمش تا یه چیز مناسب براش بنویسه

اجبارا به بهداشت اطمینان کردم

بهداشت گفت بجای آهن و مولتی بهش «فروگلوبین» بده که ترکیبی از هردوتاشه

و زینک سولفات هم بگیر بده بخاطر اینکه رشد قدیش خیلی کم بوده

حالا که شوهرم گرفته میبینم اصلا ویتامین د نداره!

زنگ زدم گفتم اینکه ویتامین د نداره!

میگه خب میتونی ویتامین د رو براش جدا بگیری!

عجب شیر تو شیری شد!

حالا من موندم چه کنم؟

اگه فروگلوبین رو بدم پس برای ویتامین د چه کنم؟

زینک سولفات رو بگیرم یا نه؟

زینک رو بهش بده قد بکشه🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ویتامین د رو دکتر قرصشو ب پسر من داد هفته ای ی دونه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

مولتی ام بخاطر طعمش هر مولتی رو نمیخورد و بیبی جویس بهش میدادم

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

فروگلوبین ربطی به ویتامین دی نداره 

منم دکتر بردم فروگلوبین رو داد با این که ماهی ۲ سیسی هستش

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

سه سال ولی از قبل یکسالگی ویتامین د و مولتی میدادم الان فقط دوره ای  زینک و اهن

فروگلوبین اهنه فقط

ویتامینو باید جدا بدی احتمالا خودت متوجه نشدی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

آهن بهش  لیپوفیبز بود فک کنم دقیق یادم نیس طعم شکلات سفید بود خیلی خوشمزه بود بچم عاشقش بود از اون ویتامینم بهش سندروس بده برا ویتامین د هم بزار گاریم نگا کنم ببینم عوسشو دارم اسمشو بگم بهت 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است