2726

متاسفاته همسرم از لحاظ جنسی خیلی ضعیفه یه دارویی که خیلی سریع برای این مشکلش جواب بده سراغ دارین؟  من یائسه شدم بچه هم ندارم ولی الان دو ماهه پریود میشم دوباره. ولی شاید این آخرین شانسم باشه. سوالم خیلی جدیه لطفا کسی برای مسخره بازی وارد تاپیک نشه. ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
درود؛ شاید یائسگی زودرس داشتید،  مشکل جنسی همسرتون دقیقا چیه و از کی اینطور شدن؟

همسرم اعتیاد داشتن و الان دو ساله که ترک کردن. مشکلش کم بودن میل جنسی و اسپرم ضعیفه. دکتر یه بلر بهش ول من داده بود

همسرم اعتیاد داشتن و الان دو ساله که ترک کردن. مشکلش کم بودن میل جنسی و اسپرم ضعیفه. دکتر یه بلر بهش ...

اینجا پزشک داریم براتون تگ میکنم راهنمایی میکنن 

@دکتر_ارنست    

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

عزیزم منظورتون از ضعیف بودن چیه؟ اگه مشکل نعوظ دارن میشه دارو داد، ولی نمیشه بدون ویزیت و همینجوری مجازی پیشنهاد دارو کرد. میتونه خطرناک باشه.

ضمنا اگه بالای یک ساله  یائسه شدین، حتی اینکه مجدد خونریزی پیدا کردین دلیل نمیشه تخمک سالم داشته باشین.