2726

امروز ٣٥ روز از زايمانم گذشته از ديروز عصر بدجور كهير زدم عرق نعناع و رازيانه ميخوردم ديروز عصر يكم بهارنارنج خوردم باعث شد اينجوري بشم فكر ميكردم گرمي زياد خوردم اينجوري شدم بعد ديدم يه كهير بعد زايمانم هست چيكار كنم خوب شم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااای منم چند روز اوضام همینه.سیتریزین میخورم ولی فقط کمتر از ۲۴ ساعت اثرش میره.نمیدونم ازچیه؟

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
وااای منم چند روز اوضام همینه.سیتریزین میخورم ولی فقط کمتر از ۲۴ ساعت اثرش میره.نمیدونم ازچیه؟

از خشکی مزاج هست و صفرای شدید باید برید دکتر طب سنتی اگه نشد تونت ببینید دکتر خیراندیش یا حکیم ضیایی چی گفتن

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...

نه من تقریبا دوماه پیش جراحی بینی داشتم میگم یعنی از اثرات بیهوشیه؟؟؟

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...

چی کنیم اخه دکترم نمیشه رفت تواین اوضاع.واقعا کلافه کنندس من دیشب چقد اشک ریختم😣😣

چی کنیم اخه دکترم نمیشه رفت تواین اوضاع.واقعا کلافه کنندس من دیشب چقد اشک ریختم😣😣

خيييلي بده من يكم ژل آلوورا زدم يكم بهتر كرد چاي بابونه هم بخور

2706