1711
1707

بچه ها خیلی دیگه دلم بچه میخواد دعا کنید برام لطفا شاید با دعای شما شد

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713
ممنونم عزیزدلم،انشاءالله که نفستون خیره برای من

انشاالله تا ماه رمضون خبر بارداریتو بشنویم عزیزم از حضرت عباس بخواه که تولدشه نا امیدت نمی کنه 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
فرستادم😘  ایشالا ۱۰ ماه دیگ تاپیک خاطره زایمانتو بزاری😍😍😍

وااای فدات بشم الهی امین

خدا از زبونت بشنوه عزیزدلم😘😘😘

انشاالله تا ماه رمضون خبر بارداریتو بشنویم عزیزم از حضرت عباس بخواه که تولدشه نا امیدت نمی کنه 

الهی امین خدا کنه

بنظرت کمکم میکنه؟بارداری قبلیم خیلی ازش کمک خواستم سقط شد الان میترسم دیگه دعا کنم

وااای فدات بشم الهی امین خدا از زبونت بشنوه عزیزدلم😘😘😘

ایشالا ک زودتر میشه...

قربونت😍❤

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
1665
الهی امین خدا کنه بنظرت کمکم میکنه؟بارداری قبلیم خیلی ازش کمک خواستم سقط شد الان میترسم دیگه دعا کن ...

اصلا شک نکن حتما حکمتی تو کار خدا هست به دلت ارامش بده می گن نماز امام زمان خیلی کار گشاست تو  گوگل بزنی می یاد اموزشش نیمه شعبان بخون خیلی خوبه ونذر صلوات تو ماه شعبان عالیه خدا هیچ کسو نا امید نمی کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
اصلا شک نکن حتما حکمتی تو کار خدا هست به دلت ارامش بده می گن نماز امام زمان خیلی کار گشاست تو   ...

انشاءالله من بازم میرم در خونشون

انشاءالله که این بار دیگه ناامید نشم 

شما هم برام دعا کن خواهش میکنم 

ممنون که واسم وقت گذاشتی عزیزدلم

1436
انشاءالله من بازم میرم در خونشون انشاءالله که این بار دیگه ناامید نشم  شما هم برام دعا کن خوا ...

فدای  تو انشاالله دلت شاد شه و دامنت سبز عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40