2726
عنوان

ساعت خواب نوزاد

94 بازدید | 17 پست

سلام خوشگلا. ترانه من 34روزشه و در 24ساعت هر یک ساعت و نیم یک بار برای شیر بیدار میشه مقدار حدودا 90تا 110 سی سی شیر میخوره میخوابه. 

از چه سنی به بعد شبا حداقل 5 ساعت میخوابه که منم کپه مرگمو بزارم؟ 😭😄😄😆(شوخی بود بخش کپه مرگ) 

پای چشمام گود شده

چی باعث شد که فکر کنی هیچ خطا و گناهی نداری و به خودت اجازه دادی حتی تو فکرت کسیو قضاوت کنی؟همون چیزی که باعثش شده یه دندون لقه دوست من،بکن بنداز دور و تمرکزتو بذار رو کیفیت زندگیت و هدفات.بسه دیگه ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از سه ماهگی تقریبا دیگه ۱ بار بیدار میشن!!دختر من که الان ۴ ماه و ۸ روزشه دیگه بعضی شبا هم اصلا بیدار نمیشه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728

عزیزم من بچم دوماهش

تقریبا ی ۲۰ روزی هس ک میخوابه

منم مث شما پای چشام گود افتاده بود

ولی الان ک اون میخوابه باز من بیدارم عادت کردم

مولتی ویتامین بخور زیر چشا بهتر میشه

سه چهار ماه طول می‌کشه در ضمن به خوراکت برس شیرت چرب و شیرین بشه

وایییی

چی باعث شد که فکر کنی هیچ خطا و گناهی نداری و به خودت اجازه دادی حتی تو فکرت کسیو قضاوت کنی؟همون چیزی که باعثش شده یه دندون لقه دوست من،بکن بنداز دور و تمرکزتو بذار رو کیفیت زندگیت و هدفات.بسه دیگه ❤️
از سه ماهگی تقریبا دیگه ۱ بار بیدار میشن!!دختر من که الان ۴ ماه و ۸ روزشه دیگه بعضی شبا هم اصلا بیدا ...

خوشبحالتون خدا نگهداره

خوشبحالتون خدا نگهداره

دختر منم کولیک شدید داشت تازه الان به جاهای شیرینش داریم میرسیم😂

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
عزیزم من بچم دوماهش تقریبا ی ۲۰ روزی هس ک میخوابه منم مث شما پای چشام گود افتاده بود ولی الان ک ا ...

حالم از قرص بهم میخوره دست خودم نیست تهوع میگیرم اما طبیعی سعی میکنم جبران کنم. خسته ام بخدا شدم 50کیلو انقدر که سختمه دست تنها 

دختر منم کولیک شدید داشت تازه الان به جاهای شیرینش داریم میرسیم😂

خداروشکر 😄

تازه دو روزه که سرفه میکنم کم اما همش هست حس میکنم یه چیزی داره قلقلک میده گلومو دارم از ترس سکته میکنم از ترس اینکه کرونا نداشته باشم شیرمو میدوشم بهش میدم لمسشم دیگه نمیکنم. سینمم زخم شده

حالم از قرص بهم میخوره دست خودم نیست تهوع میگیرم اما طبیعی سعی میکنم جبران کنم. خسته ام بخدا شدم 50ک ...

اره منم بعد ده روز ک مامانم رفت دیگه خودم تنها بودم شوهرمم میخوابید،انقد بی خوابی کشیدم ک دیگه الان شب تا صبح بیدارم...

ولی خدارو شکر میکنم واسه نعمت بزرگش

باور کن هر چی میگذره شیرینتر میشه

الان وقتی می خنده نگام میکنه انگار دنیا مال منه 

تازه دو روزه که سرفه میکنم کم اما همش هست حس میکنم یه چیزی داره قلقلک میده گلومو دارم از ترس سکته می ...

پلاستیک فریزر ب قسمت های کوچیک تقسیم کن با قیچی ببر

هر دفعه ک شیر میدی بعدش بزار سر سینت

دیگه سرش زخم نمیشه

اره منم بعد ده روز ک مامانم رفت دیگه خودم تنها بودم شوهرمم میخوابید،انقد بی خوابی کشیدم ک دیگه الان ...

اره واقعا باید شکر کرد. من الان رفتم نهارمم درست کردم خونه رو هم مرتب کردم بالاخره یه همچين موجوده زیبایی وقتی خدا بهت میده باید سختیاشم به جون خرید 

پلاستیک فریزر ب قسمت های کوچیک تقسیم کن با قیچی ببر هر دفعه ک شیر میدی بعدش بزار سر سینت دیگه سرش ...

راست میگیا اینجوری همیشه مرطوب میمونه شیرم پروتئین داره زخم نمیشه فقط یه سوال چون شیرم خیلی میریزه از زیر فریزر نمیریزه سوتینمو کثیف کنه؟ 

2706