2737
2734
عنوان

مامانا لطفا کمک

106 بازدید | 17 پست

پسرم امروز سومین روز بدنیا اومدنش هست اونقدر جیغ و فریاد میکنه وای همش باید شیر بدم تا جیغ نکشه ترو خدا کمکم کنین

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سومین روز تولد هنوز شیر شما جاری نشده کاملا،هنوز بچه فکش قوی نشده برای مکیدن،هنوز به سینه ی مادر عادت نکرده

همه ی اینا دلیل گریه هاشه،بهتر میشه عزیزم

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
حتماسیرنمیشه قشنگ. شیراندازه کافی داره سینتون؟ اگه دل دردیادل پیچه داشته باشه پاهاش وخودشوجمع میکنه. ...

پاهاشو جمع میکنه گلم شیرم هنوز رنگ شیر نیست فدات 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
سومین روز تولد هنوز شیر شما جاری نشده کاملا،هنوز بچه فکش قوی نشده برای مکیدن،هنوز به سینه ی مادر عاد ...

مرسی گلم 

پاهاشو جمع میکنه گلم شیرم هنوز رنگ شیر نیست فدات 

خب دل دردداره. سینه هاتومرتب بدوش. هرچی بدوشی زودترشیرمیادوپرترمیشه سینت. هرچی میخوره که بده مرتب هم بدوش. خودت غذای نفخ دارنخور.عرق نعناوچیزای ضدنخ بخورکه شیرت سبک باشه وبچه دل دردنگیره

2738
گرسنشه فعلا چون شیر زیاد نیس شبا کمکی شیرخشک یکی دوبار بده 

عزیزم خیلی استرس میگیرم تو هم مثل منی همش نگرانم 

نگران چی گلم ؟

میگم خدای نکرده بچه چیزی نشه همش میترسم گلم خیلی دوسش دارم

نگران چی گلم ؟

راستی امروز بردیم برای تیروئید گفتن یه هفته بعد زایمان هم بریم واسه زردی و گوش و اینا شما رفتین شهرزاد جونم 

میگم خدای نکرده بچه چیزی نشه همش میترسم گلم خیلی دوسش دارم

نینی ها خیلی خوبن 

آره طبیعیه عزیزم منم خیلی تو فکرشم و نگران و ازین حرفا 😋

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706