2726

مادر من هرگز می‌رفت به کارگردانی که دم فلکه ها منتظرکارن غذا میداد ۳ماه حاجت گرفت

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مادر من هرگز می‌رفت به کارگردانی که دم فلکه ها منتظرکارن غذا میداد ۳ماه حاجت گرفت

منظورم کارگر بود

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
با توسل به حضرت ابوالفضل حضرت معصومه حضرت فاطمه امام زمان و...دعای ناد علی هم خیلی حاجتمو داده

چجوری توسل کنم ب عباس؟؟

چند روز،بعدش حاجتتو داد؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
چجوری توسل کنم ب عباس؟؟ چند روز،بعدش حاجتتو داد؟

عزیزم میشه بگی حضرت عباس؟💚

مثلا یه دعایی رو نذرش کن یا یه سفره بنداز..من شرایطشو نداشتم فقط چند تا صلوات نذر کردم بعد حاجتمو گرفتم..

2706