2726
عنوان

شلوار اسلش مردانه+عکس

496 بازدید | 15 پست

شلوار اسلش مردانه نایک طرحDo it

جنس نخ وپنبه فوق العاده سبک

طراحی فوق العاده و شیک برند نایک

فری سایز لارج وایکس لارج

قیمت:۶۴,۰۰۰

پرداخت درب منزل

به فروشگاه ماسربزنیدsimastoreee

من ب مرد زندگیم بگم اینو بپوش منو خواهد کشت😐

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
من ب مرد زندگیم بگم اینو بپوش منو خواهد کشت😐

دقیقا😂😂😂😂😂

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا😂😂😂😂😂

😅😅😅😅😅

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂

🤣🤣👌👌

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
چشه مگه😕

عشقم این خوبه، چون شوهر من زیادی مرده، اینا بهش نمیاد، برای آقایون ریزه میزه خوبه

2706