2703
2553
دل منو میسوزونه همش یه گروه خانوادگی داریم , انقدر قربون صدقه جاری جیغ جیغو بزن بهادرم رفت  ...

فقط یه راه داری اونم مستقل شدن

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من ۲۶  جاریم ۴۰

اوووه دختربچه نیستی که چرا ازخودت نمیتونی دفاع کنی

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست

چرا حس میکنم سنت خیلی کمه😑😑😑😑

ن ب اون شوری شور ک وایمیسی حتی سنگ توالت میشوری،ن ب الان ک دیگ الکی همه چیو بهم ربط میدی ک ب فلان جاریم قربون صدقه رفتن😕

بنظرم هممون خودمون مسئول این هستیم ک چجوری باهامون رفتار کنن،خب معلوم نیس با خودت چند چندی،از ی طرف میگی چرا بهم احترام نمیذارن پس ینی خواستار احترامی،از ی طرف ب اون یکی جاریت ک احترام میذارن برمیگردی میگی عفریته و بزن بهادر بهش ؟؟؟!!!!

2714
من ۲۶  جاریم ۴۰

پس چرا یکم با سیاست رفتار نمکنید تو سن ۲۶ سالگی

کی میخواید پخته تر رفتار کنید 

اخه دستشویی میشوری 😐

شوهرت میخواسته از سرش باز کنه خونه رو و پیش مامانش بمونه 

و گرنه خونه میتونستید اجاره کنید

یعنی با هم تو یک خونه اید؟ببخشید ولی وقتی اینجوری ازدواج میکنید انتظاری بیشتر ازینم نداشته باشید اونایی که دورن و مستقل بعضا به مشکل میخورن شما ها که تو یک خونه اید که معلومه باید این حرفها هم باشه ،دوستان عزیزان با مردی که پول نداره حتی یک خونه ۵۰ متری برای شما احاره کنه ازدواج نکنید نکنیددددد،با مادر شوهر پدر شوهر تو یک خونه رندگی کردن اسمش زندگی زناشویی مستقل نیست

من اینو همیشه گفتم

تغییر دادن یک " من" خیلی آسون تر و راحت تراز تغییر دادن ی خانواده یا یک مادر پنجاه شصت ساله هست !!!

بجای اینهمه غر زدن و ب همه یه ویژگی نسبت دادن و اینکه هی بگی من خوبم (( چون همه ماها از نظر خودمون بهترین آدم هستیم ))

سعی کن سیاست داشته باشی،لازم نکرده سنگ توالت تمیز کنی ،با سیاست کاری کن ک بهت احترام بذارن 

چرا حس میکنم سنت خیلی کمه😑😑😑😑 ن ب اون شوری شور ک وایمیسی حتی سنگ توالت میشوری،ن ب الان ک دیگ ال ...

بخاطر اینکه یه تیکه طلا سر عقد به من داد شوهرم , چنان قرشمالگری دراورد که زهر کرد شب عقدمو بهم, شما ک ندیدی چرا حق میدی 

2706