2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا ، هزار و یک دلیل میتونه باعث عقب افتادن پری بشه که یکیش استرس و اضطرابه، من یادمه تو دوران دانشجویی ام یه ماه پری نشدم ، چون درگیر امتحانات دانشگاه بودم و استرس داشتم، ( دکتر بهم گفت)😎

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2728

برو دکتر سونو بنویسه.اگه باردار نیستی چای رازیانه یا زعفرون بخور.یایسگی چیه دیگه شاید فقط هورمونات بهم ریخته شاید تنبلی تخمدانه

خدایا ممنونم که حواست به همسرم و تو دلیم هست...  
برو دکتر سونو بنویسه.اگه باردار نیستی چای رازیانه یا زعفرون بخور.یایسگی چیه دیگه شاید فقط هورمونات ب ...

والله ترسیدم تو نی نی سایت چند نفر بودن پری هاشون عقب جلو می شد بعد گفتن دکتر بهشون گفته یائسه شدید تو جونی

نه بابا 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

حالا میخای یه ازمایش ذخیره  تخمدان بده   ولی نترس  الان  منم  اینجوریم  از کم تحرکیه 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
والله ترسیدم تو نی نی سایت چند نفر بودن پری هاشون عقب جلو می شد بعد گفتن دکتر بهشون گفته یائسه شدید ...

خدانکنه.منم ده روزه عقب انداختم حالت بارداری دارم اما هرچی بیبی چک میزنم منفیه.باید برم آز

خدایا ممنونم که حواست به همسرم و تو دلیم هست...