2726
عنوان

باردارم میترسم برم سونو

586 بازدید | 31 پست

سلاااااااااام من هفته هفتم هستم برا تشکیل قلب هنوز نرفتم سونو دیروز چندتا مرکز خصوصی رفتم بسته بود یکیم خیلی شلوغ ک نرفتم 

بیمارستانم میترسم برم شدیدا هم تهوع دارم 

ینی امکان داره تشکیل نشه دوتا هم بچه دارم ک مشکلی ندارن خداروششکر

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید قلب بچه هفته چند تشکیل میشه

از هفته ششم دیگه اصولا صداش شنیده میشه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

منم هفته چهاردهمم اما میترسم سونو غربال گری رو برم الان دو هفته است نرفتم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
منم هفته چهاردهمم اما میترسم سونو غربال گری رو برم الان دو هفته است نرفتم 

اره خیلی وضعیت خرابه ادم نمیدونه چیکارکنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اره خیلی وضعیت خرابه ادم نمیدونه چیکارکنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من سونو تشکیل قلب هم اون موقع نرفتم نگران نباش مامایی که میرفتم پیشش گفت اصلا نیاز نیست منم نرفتم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من سونو تشکیل قلب هم اون موقع نرفتم نگران نباش مامایی که میرفتم پیشش گفت اصلا نیاز نیست منم نرفتم

عهههههه خب پ خیالم راحت شد چون تهوعم دارم میگم چیزی وجود داره ک تهوع میده بهم همون یدفه غربالگری میرم اگ درست شده باشه وضعیت 

بچه ها من یه ساعت دیگه میرم سونو‌تشکیل قلب لطفا برامون دعا کنید😘 خیلی استرس دارم

ایشالا ک سلامت باشه کدوم شهری

ساوه

خیلی مراقب باش دستکش و ماسک فراموشت نشه 

عهههههه خب پ خیالم راحت شد چون تهوعم دارم میگم چیزی وجود داره ک تهوع میده بهم همون یدفه غربالگری میر ...

نترس اصلا سونو تشکیل قلب یه چیز فرمالیته است اصلا مهم نیست والا من غربال گری هم نرفتم 

2706