2737
2734

اره هست.

من با کامپیوتر انجام میدادم ولی یخورده کیفیت عکسا میاد پایین.

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره هست. من با کامپیوتر انجام میدادم ولی یخورده کیفیت عکسا میاد پایین.

اخه ممکنه شما در طول چندسال استفاده از گوشی صدها عکس گرفته باشی و پاک کرده باشه.

بعد چطور ممکنه همشو دوباره بیاری؟

اخه حجمش بیشتر از حجم گوشیته که

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉
2738
عیبی نداره مساله مرگو زندگیه میشه لطفا کمکم کنی؟ ۱هفتست پاک کردم گوشیم ایفونه

برنامه ریکاوری دانلود کن . یا از ی نرم افراز کمک باید بگیری ... اولیه قابل اجراست اگر با حوصله باشید

اخه ممکنه شما در طول چندسال استفاده از گوشی صدها عکس گرفته باشی و پاک کرده باشه. بعد چطور ممکنه همش ...

ن عکسهای خیلی قبلو فکر نکنم بیاره.

من اون عکسایی ک ب تازگی پاک کرده بودم رو ریکاوری میکردم. چون واسه خیلی قبلترو شاید نیاره

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
چجوری تروخدااااا بگو

برنامشو میتونی از گوگل دان کنی روی کامپیوتر نصبش کنی و ریکاوری کنی

شما با ایفون اینکارو کردی؟ چه نرم افزاری؟

نه عزیزم گوشی مادرم سامسونگ a20 همه عکساش پاک شده بود با برنامه ریکاوری دستی تونستم ۵۰۰ تاش بر گردونم ۵۰۰ تا دیگش خدمات بردم انجام دادن ولی خوب دیگ بدرد نمیخورد انقدر ک تار بود 

2706