2733
2734
عنوان

در خواب به برزخ رفتم

2496 بازدید | 9 پست

سلام . شب بود خوابم برد و اولش خواب ميديم كه يك دفعه  بيدار شدم ولي نه در رخت خوابم ..... جای عجیبی بود هوا  گرگ ومیش بود بصورت نارنجی تیره تار بود . خیلی عجیب بود برام وفریاد میزدم کی اومدم اینجا . اینجا کجاست تا ازجایم که تپه کوچکی بود بلند شدم تندتند راه رفتم تا چند قدمی که چند نفر هرکدام تک تک وایساده بودن و تاامدم حرف بزنم یه نفر که نتونستم روشو ببینم گفت اینجا برزخ هست و هرچه گشتم اشنا ببینم نشد وکسی جوابم نمیداد جز اون که بصورت نیم رخ وشنل پوش بود وبهم گفت الان برمیگردی  ودوباره میای.گریه کردم گفتم چرا ،بگو بری چنددقیه که وقت کنم عزیزانم ببینم ولی چیزی نگفت والانم.......

تعداد رای : 11
نظرسنجی
1
10
90%
2
1
9%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم به صحنه ازز قیامت دیدم..بیدار شدم..فکم از شدت ترس ممیلرزید و دندونام صدا میداد.خیلی وحشتناک بود. ...

میشه تعریف کنی؟ 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738
میشه تعریف کنی؟ 

فقط یه صحنه بود..همه جا تاریک بود..فقط میدونستم قیامته..چند نفرم پراکند بودن تو یه دشت تاریک..بعد  فقط برا یه لحظه گدازه آتش رو دیدم..همین..مواد مذاب ..از خواب بیدار شدم...خیلییی ترسیدم..راه میرفتم و گریه میکردم و بدنم میلرزید نمیتونستم فکمو کنترل کنم..خیلی ارسناک بود .نمیدنم چجوری سکته نکردم

فقط یه صحنه بود..همه جا تاریک بود..فقط میدونستم قیامته..چند نفرم پراکند بودن تو یه دشت تاریک..بعد &n ...

منم یه بار دیدم همه میدوییدن اینور اونور میگفتن قیامت شده یه کوه بزرگ هس تو شهرستان اون کلا زیر و رو شده بود یه سکو بود ک من سعی میکردم با وحشت و ترس خونوادمو جمع کنم اونجا همش میگفتم از این سکو پایین نریدتاکید میکردم همه جاهم تاریک بود

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)