2726
عنوان

تلافی کار پدرشوهر

411 بازدید | 19 پست

سلام

من زمانی که عقد کردم پدرشوهرم کلا خودشو کشید کنار و شروع کرد تکه پرانکنی 🤔میخواست جای خالی مادرشوهرمو حس نکنم

متاسفانه بعد گذشت چهار سال تمام کاراسون با جزییات یادمه... یادمه قرار بود جهیزیه منو بیارن پدرشوهرم و دخترش یه جنگ راه انداختن گه ما رسم داریم فامیلامونو دعوت کنیم برای جهاز دیدن و اونا بچینن 🤕منم به شوهرم گفتم اگه میخواین فامیلاتونو دعوت کنی ایراد نداره اما جهاز دیدن ربطی نداره و چطور بقیه اعیاد رسم نداشتید برای من عیدی بیارید و حتی ی تماسم نگرفتید

روزی که جهزیه منو اومدن بچینن پدرشوهرم و برادرشوهرم و جاریم اومدن و الحق جاریم و زن بابای همسرم کلا همه وسیله ها رو به کمک مادرم چیدن و من خودم از بیرون غذا سفارش دادم با اینکه رسمشون بود اون شب همه مهمون پدرشوهرم باشبم

موقع چیدن جهیزیه زمانی ک به مبل و میز نهار خوری رسید یهو پدرشوهرم چند لار پشت هم گفت چرا رنگش روشنه ما بچه داریم ( چون دخترش بچه داشت من نباید میخریدم؟)این تیر و تخته ها( میز نهارخوری) چیه مگه تو خونه مستاجری میشه .. 

حالا دخترش عین مبل و میز ما رو خریده با اختلاف ۸ نفره ... منم رفتم بگم این تیر و تخته ها چیه تو خونه مستاجری چرا رنگ روشن خریدی؟هم دلم میخواد بچزونمش هم میگم گناه پدر پای دختر نمی نویسن

پ ن: خواهر شوهرم اون روز برای جهاز چینی نیومد و گفت دکترم( ک من ناراحت نشدم) اما ی هفته مونده ب عروسی اومد و دعوا راه انداخت که ما فامیلامون باید میومدن😛و کلی به مامانم بی احترامی کرد که ان شالا لال شه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تورو خدا حرص نخور    

حرص نخوردم اما وقتی عکس مبلاشو برای شوهرم فرستاد از دلم گذشت سر من تیر و تخته بود و سر خودشون خوب؟ 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2728
حرص نخوردم اما وقتی عکس مبلاشو برای شوهرم فرستاد از دلم گذشت سر من تیر و تخته بود و سر خودشون خوب؟&n ...

خیلی حرفا هستن که آدم باید ازش رد بشه و‌ بسپره‌ ب‌ خدا‌ انشاالله‌ اون‌ بهتر‌ جوابشون‌ رو‌ میده‌ عزیزم‌ ‌بشین‌ نگاه‌ کن

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
اوایل زندگیتو بااین چیزا تلخ نکن فقط توجه تو بهشون کم کن 

اولا نیست ۴ سال گذشته .. اخه وقیح تر شدن 😁

باید یه دعوای حسابی اون موقع راه مینداختی و طلاق پیش میکشیدی و میگفتی به خاطر بابات داریم طلاق میگیریم

میترسید شاید خودشو عقب میکشید که تقصیرا نیفته گردنش

امیدوارم به اینده  

یا باید جواب تو استینت داشتی باشی یا کلا همچین ادم هایی رو کم تر ببینی و از زندگیت حذف کنی 

یا اینکه برات اهمیتی نداشته باشه و چیزی نگی 

که من با اولی بیشتر موافقم (البته بدون بی احترامی)

چون واقعا ظاهر و باطنشون خرابه 

بعضی ها حداقل ظاهرشون خوبه و خودشون خوب نشون میدن ولی پشتت حرف میزنن

باید یه دعوای حسابی اون موقع راه مینداختی و طلاق پیش میکشیدی و میگفتی به خاطر بابات داریم طلاق میگیر ...

اتفاقا خیلی دوس داشتن طلاق بگیریم نمیدونم چرا😏الانم دوس دارن😁البته دلیلش اینه چون شوهرم حمال بی جیره مواجب خواهرش بود 

یا باید جواب تو استینت داشتی باشی یا کلا همچین ادم هایی رو کم تر ببینی و از زندگیت حذف کنی  یا ...

دلم میخواد ی چیزی بهشون بگم .. برای اینکه عملا زحمات پدرمو بی ارزش میکردن .. اما نمیدونم چی بگم

2706