2737
2739
عنوان

زن عموم هرسال حامله س😐😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 49 پست
31 بچه هم که نیس که بگیم خیلی حالیش نیس

ایشون آی یو دی بزاره یا عموتون وازکتومی کنه،چسب ضدبارداری و آمپولشم هست،..،سقط ها برای بدن خودشم ضرر داره.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اول طبق جواب خودت بتوچه  دوم بچه رو از خونه باباش نمیاره عموت یکاری میکنه  سوم بعضی خانم ...

خب کلا منظورم این بودچراخودش یاشوهرش جلوگیری نمیکنن منظورم این بود 😐 وگرنه معلومه بچه روازخونه باباش نمیاره !

نشنیدم تاحالاکسی واسه خونریزی رحمی عمدا حامله شه بعدش سقط کنه...!!! بعدش خودش میگه ناخواسته حامله میشم .

❤💖💛💚
2738
واللا هر چی فکر کردم،دیدم تقصیر عموهس همه چی😞

😂😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

عزیزم بچه دوس دارن و شاید روشون نمیشه فامیل بفهمن ۴.۵تا بچه دوست دارن برای همین میگن‌ناخواسته

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
عین مادرشوهرم حرف زدی بدم اومد ازت  اون چیکار کنه؟؟؟؟ عموته ک باید خودشو جمع کنه😒

سک س یه رابطه دو طرفه هست این حرفها چیه میزنید هردو تو این رابطه هستن مگه زن گوشت بی ارادست که باهاش رابطه بر قرار کنن هردو ادمن و شعور دارن و باید درست عمل کنن نمیشه گفت این یا اون

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
آخه دوتاشون سقط عمدی کرده 😔گناه داره خب.بجااینکه سقطشون کنه ازاول بایدحواسشوجمع کنه

ای وااای،سقط عمدی ،خیلی بده

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
عین مادرشوهرم حرف زدی بدم اومد ازت  اون چیکار کنه؟؟؟؟ عموته ک باید خودشو جمع کنه😒

خب بعضی موقع ها مردهازیربارنمیرن حالا حداقل یه دوسال زن قرص بخوره چون ادم هرسال حامله بشه وسقط کنه جدای  ازگناهش بدن خودش داغون میشه . 

بعدشم منظور من فقط زنه نبودمن منظورم این بودکه کلا چرادرست ودرمون باوجودسه تابچه یه راه درستوانتخاب نمیکنن جفتشون .

❤💖💛💚
2706