2733
2734
عنوان

زن عموم هرسال حامله س😐😂😂

1525 بازدید | 49 پست

واقعا مسخرس میدونم الان میایدمیگیدبتوچه ربطی داره اما واقعا برام سواله که چرابااین سنش یه روش درست انتخاب نمیکنه که نخوادهرسال حامله باشه😑😑تاالان سه تاشوبدنیا آورده دوتاشم سقط کرده خودش.  هرسال عیدحامله س

من به جای اون اعصابم خورده.... 😤

❤💖💛💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه اشکالی داره.

اون زحمت ها رو میکشه،بعدا هم بچه هاش خواهر ،برادر دارند و تنها نیستنند

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
نه همه روناخواسته حامله شده بجزیکیشون خودش میگه

چون بچه دوس داده هر سال عید شوهرش میگه عیدی چی بهت بدم اون میگه برا برام درست کن😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738

اول طبق جواب خودت بتوچه 

دوم بچه رو از خونه باباش نمیاره عموت یکاری میکنه 

سوم بعضی خانم ها همیشه خونریزی دارن یا باید رحم رو خارج کنن یا حامله شن شاید دلیلش اینه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
کرونا تموم شد،به عموت ،چند بسته کاندوم میوه ای کادو بده😕

😂😂😂😂چه راهکاری

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
چه اشکالی داره. اون زحمت ها رو میکشه،بعدا هم بچه هاش خواهر ،برادر دارند و تنها نیستنند

آخه دوتاشون سقط عمدی کرده 😔گناه داره خب.بجااینکه سقطشون کنه ازاول بایدحواسشوجمع کنه

❤💖💛💚
2706