2733
2734
عنوان

شوهرم تیک مذهبی داره 😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 84 پست
بعد تازه خوبه ازدواج کردین و مثل هم هست اخلاقتون.  من خاستگار واسم زنگ میزنه مامانم تاکید اکید ...

اونم سخته اما خیلی مردا رو میشناسم خانم شون نماز نمیخونه، متاهل شدی میفهمی مادرت خیرت میخواست مردای نماز خون بهترین آرامش تو زندگی واسه زن و بچه شون دارند من پسر دایی خودمو میبینم چطوره با زن و بچه هاش تازه زنش اهل نماز و عبادت نیست 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوبه بازم ی دو سه روز بعدش میخونی😅

دیگه ترک میکنم تا ماهها 😪😪😪 شیطان نمیزاره 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
دیگه ترک میکنم تا ماهها 

عاره منم خودم از دیدن نماز خوندن آدما آرامش میگیرم . البته که مامان بابام نمازخونن ولی من از اخلاقشون آرامشی نمیگیرم . ولی میدونم لااقل پسری که تو این دوره زمونه نمازشو بخونه یعنی آدم سالم تری هست نسبت به بقیه

ولی من چون خودم نمیخونم . یعنی واقعا نمیتونم . انگار نمیشه . میدونم نهایت بعد ازدواج جوگیر بشم ی مدت بخونم . 

بعد خوب این کار اصلا درست نیست که مامانم میگه من نمازخونم و داماد نمازخون میخاد. اون بیچاره چه گناهی کرده . تازه خودمم عذاب میکشم بخاد هی بهم بگه بخون

2728
الان که نمیتونیم بخاطر کرونا اما بعدا باشه امیدوارم هر دوتامون بتونیم نماز بخونیم 

عزیزم چه ربطی به کرونا داره🤔 

شروع کنید..

اتفاقا کرونا بی نمازها رو داره نماز خون میکنه و مذهبی ها رو مذهبی تر به خاطر ترس از اینده ی نامعلوم..

دیروز دوستم زنگ زد گفت تمام بدهی های دستیمون رو دادم و اکثر روزهای غذای این چد ساله اخیر رو گرفتم و فقط چند روز دیگه مونده تموم کنم که اگه کرونا گرفتم مردم حق الناس و حق الله به گردنم نباشه..به هر حال امیدوارم همیشه شاد باشی وسرحال و راضی از زندگی⚘⚘

عاره دقیقااا😐😂 مثلا من دو شب پیش توبه کردم نصفه شب . چون ی مداحی گوش کردم . ولی خوابم برد . صبح دی ...

مادرم خدا بیامرز به آخوندها اعتقاد نداشت میگفت اینا مردمو از دین زدن😂😂😂میگفت هر وقت از خواب بلند شدی نماز صبحت قضا بخوان مادرم خیلی تاکید به نماز داشت زور نمی‌گفت اما تشویق می‌کرد میگفت اگه بر خود لازم بداری هر وقت بلند شدی نماز بخونی هیچ گاه ترک نمیشه الان میفهمم چی می‌گفته 

من که الان چند ماهه سعی میکنم بخونم . همون ی دونه ش رو هم وسطش خسته میشم ول میکنم میرم😐

پارسال بچه ها یه تایپک زدن اونایی نماز نمیخونن اما دلشون میخواد بخونن بیایید وقتی خوندین اعلام کنید من تا یه هفته پیش رفتم بعدش رفتیم مسافرت ول کردم اما اگه باهاش جلو میرفتم خوب بود 

2738
عزیزم چه ربطی به کرونا داره🤔  شروع کنید.. اتفاقا کرونا بی نمازها رو داره نماز خون میکنه و مذ ...

نه عزیزم اشتباه متوجه شدی اتفاقا من خودم ترس دارم میگم یه عمر نماز و روزه گرفتم الان بی دین از دنیا بروم منظورم تو کرونا نمیشه با آدمای نماز خون ارتباط برقرار کرد گفته بودی شوهرت با یکی که اهل نمازه هست و ازش خدشش میاد ارتباط برقرار کنید 

کاش میدیدم تا جفت مون نماز می‌خونیم نمیخوام مذهبی باشیم اما دلم میخواد معتقد باشیم در حدی که شکر خدا ...

تو هم بخون   اونم ادامه میده   ..  واقعا   حس خوبی داره  ما گاهی  دوتایی  جماعتم میخونیم   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
تو هم بخون   اونم ادامه میده   ..  واقعا   حس خوبی داره  ما گاهی  دوتا ...

واسمون دعا کن 🙏🙏🙏

مادرم خدا بیامرز به آخوندها اعتقاد نداشت میگفت اینا مردمو از دین زدن😂😂😂میگفت هر وقت از خواب بلند ...

من اینقد مامان بابام بخصوص بابام بد و خشن رفتار کرده باهام سر نخوندن نماز زده شدم. الانم دلم میخاد ولی نمیتونم😑😑😑

حتی ی بار یکی از دوستام که خیلی مهربون و مذهبیه کمکم کرد . ی گروه دو نفری زد. من و خودش . بهم گفت هر نماز که خوندی بیا بگو . اونم ی مدت خوب بود ولی بعد ول کردم

دخترم 7 سالش هست همیشه میگه چرا نماز نمبخونید و یه سوال هایی در مورد خدا و قرآن  پیامبر  میکنه خودم خجالت میکشم 😪😪😪

دخترم 7 سالش هست همیشه میگه چرا نماز نمبخونید و یه سوال هایی در مورد خدا و قرآن  پیامبر  م ...

اتفاقا میخاستم بگم  اگه بچه داری   بینه  شما میخونید تو تربیت  اونم تاثیر داره ،مثلا همین جماعت   و که میخونید اونم بعد میاد باهاتون میخونه  کلیم ذوق میکنه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من اینقد مامان بابام بخصوص بابام بد و خشن رفتار کرده باهام سر نخوندن نماز زده شدم. الانم دلم میخاد و ...

با اینکه خودم نمیخونم اما میگم بخون تو زندگیت آرامش میاره مخصوصا تو زندگی متاهلی صبر و آرامش میاره 

2706