2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که خیلی سعی کردم بقول شما پخته رفتار کنم اما فقط یه مدت کوتاه تونستم.چون در اصل داشتم ادا درمیاور ...

میخوای یه چیزی به عنوان حرف دل بهت بگم من خودم و زدم به بیخیالی چون تو همه کتابا نوشته این بهترین کاره 

وقتی یکی بهت توهین میکنه یا تیکه میندازه هیچی نمیگم و اون ادم شخصیت اش و نشون میده 

ولی وفتی فکر میکنم به خصوص زیر دوش حموم😂 میگم کاش به چیز میگفتم 

دلم از خودم میشکنه از دست خودم بیشتر ناراحت میشم

2728
مرسی  ولی چطور اینو میگید!؟

برای اینکه لااقل شما خودتون متوجه شدین که خیلی جاها خام هستید واینو به زبان اوردین همین قدم اوله واسه پخته شدن پس شما قدم اول را برداشتین همینکه خودتون گفتین پخته نیستین نشون میده که دارین پخته میشین 

ولی یه سری ادما اطرافم دیدم که سنشون بیست وهفت با حتی بیشتر هم هس وخیلی ادعا میکنن که پخته هستن در حالیکه نمیدونن خامن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
میخوای یه چیزی به عنوان حرف دل بهت بگم من خودم و زدم به بیخیالی چون تو همه کتابا نوشته این بهترین کا ...

درسته ادم تاجوابشونو نده دلش خنک نمیشه انگار فکرش همش باماهس😂

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

سلام دوستان یه دوره شرکت کردم فوق العاده بود، از این رو به اون رو شدم، منی که یه زن ترسو کم حرف و بی اعتماد به نفس بودم رو تبدیل کرده به یه زن قوی و جسور و با اعتماد به نفس بهتون پیشنهاد میکنم این دوره بی نظیر رو از دست ندین، اسم دوره زن کاریزما تو کانال تلگرام ارائه شده

@ZEEENDEGY این تلگرامشونه

اینم اینستاشون @mindandlove1

اشخاص پخته در عین صمیمیت، احترام قائل می شوند و حد و مرز و فاصله خود را حفظ می کنند و بنابراین در حال گله و شکایت و غیبت نیستند.

احساس امنیت می کنند و به چیزهایی که تحت کنترلشان نیست واکنش شدید نشان نمی دهند؛ در واقع تحمل ناکامی شان بالا است.

این افراد واقعیت را تحریف نمی کنند؛ در واقع مسئله محور هستند نه خود محور.

اشخاص پخته خود را می شناسند، یعنی به محدودیت ها و توانایی های خود واقف هستند؛ شوخ طبع هستند و جنبه های خنده دار زندگی را می شناسند.

در مورد تاپیکت هر چی بلدم گفتم، تو هم بیا تاپیکم نظرتو بگو
میخوای یه چیزی به عنوان حرف دل بهت بگم من خودم و زدم به بیخیالی چون تو همه کتابا نوشته این بهترین کا ...

سلام اگه هیچی نگی طرف بازم بهت توهین میکنه و خودت خیلی اذیت میشی اون اصلا براش مهمم نیست که شخصیتش زیره سوال میره بلکه همه به تو نگاه میکنن که ببینن چه عکس العملی نشون میدی که بفهمن ایا تو عزت نفس داری ؟؟