2733
2734
منم دقیقا حالم از این افراد بهم میخورد و ادم حسابشون نمیکردم.اما خودم یکبار اینکار احمقانه رو انجام ...

وایی گفتی منم یه بار بچه بودم البته.. تصمیم گرفتم خودکشی کنم ولی خدایی اون موقع جدی بودم رفتم پایه یخچال یک عاااالمه پودر لاتیکو که بابام برا داداشم گرفته بود خوردم همه جام خشششک شده بود شده بودم مثله چوب پلک نمیتونستم بزنم اب چشمم خوشک شده بود مامانم فهمید بردم درمانگاه😐😐😐خیلی بد بود حسش خیییلی بد بود حس میکروم دترم منجمد میشم پوست صورتم ترک خورده بود از لبام خون میومد😢

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما ویتامین بوده بدنت نیاز داشته😄😄😁😁 شوخی 😘😘

نه به قرآن جدی میگم من لوپوس دارم ۷ساله دارو میخورم از همونا خوردم دکتر گفت چون بدنش عادت کرده به این قرصا زنده مونده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
مگه میشه!؟ چه جوری خوردی اصلا ۱۲۰ تارووووو یه دیسم بیشتره که

وقتی به ته خط برسی دو دیسم میخوری

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
من یه بار ۱۲۰ تا قرص خوردم چیزیم نشد

تو بمب تو وستت ترکیده چیزیت نشده  

۱۲۰ تا قرص خوردی جیزیت نشده 

واقعا الان کادر درمان به وجود افرادی مثل تو نیاز دارن تو بیمارستان چون ویروس محاله دو متریتم بیاد 

وایی گفتی منم یه بار بچه بودم البته.. تصمیم گرفتم خودکشی کنم ولی خدایی اون موقع جدی بودم رفتم پایه ی ...

مگه پودر لاکتیو برای چیه؟چند سالت بود؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
تو بمب تو وستت ترکیده چیزیت نشده   ۱۲۰ تا قرص خوردی جیزیت نشده  واقعا الان کادر درمان به ...

ویروسم گرفتم خوب شدم اونقدر خرشانسم یعنی البته اوایل بهمن ماه بود و میگفتن تو ایران نیومده

2706