2410
2553
عنوان

ببایین راهنمایی اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرتبه ولی تجملاتی نیستیم 

پسره پولدارن؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2456

بهش بگی که خیییلی بهتره،اگه برای پول باشه ،همین الان کنار بکشه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

اسی بیخیال باش کلا اگه ازش خوشت میاد ادرسو شماره منزلتونو بده که خانواده ها بیشتر اشنا بشن به محل زندگی و تجملی بودنو نبودن فکر نکن ادمی که شمارو بخواد براخودت میخواد نه محل زندگیتو موقعیتات بهش بگو ادرستو اگه رو حرفش بودوقتی دونست اینارو ینی واقعا عاشقته و قابل اعتماده ولی اگه زد زیرش خوشحال باش که الان شناختیش این دیگه فکر کردن نداره که

2714
نمیدونم ولی یطوری نوشته جاهازم میخرم 😂فک کنم پولدارن ولی منطقه اشون خوب نیست سمت پیروزی میدون اهنگ ...

عکس خودشه؟شقیقه هاش سفیده انگار😅.چندسالشه مگه؟😁

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

شایدبدونه معمولاپسرا دختری رودوس دارن تعقیبش میکنن .

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

به خدا وااا 

ما اصفهانیا میگیم 

حالا که یبار تو عقد جداشدی تجربه خودت چی میگه 

علت جداییتو کاری ندارم ولی خودت فکر میکنی محل زندگیتون تاثیری داشت توی جدایی قبلیت؟ 

در کل نظرم اینه تجربه خیلی کمکت میکنه قطعا دخترای هم سن تو توی محل زندگیتون دارن ازدواج میکنن  پساینقدر بی اعتماد به نفس نباش به عیچ خواستگاری هم الکی جواب رد نده شاید طرف به درد ازدواج نخوره ولی اومد و رفتش واست تجربه میشه البته به شرطی بهش وابسته نشی فقط به عنوان یه خواستگار بهش نگاه کنی

بنظرم هیچ وقت نگو ما وضع مالیمون خوب نیست یا نگو ما پایین شهریم از این الفاظ استفاده نکن آدرس بده و خیلی عادی برخورد کن 

یارب نظر تو برنگردد...
کو عکسش 

توی اسکرین که گذاشت

2706