2733
2734

لعنت به عشق🤣🤣🤣🤣

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبه که

خب دیگه منم میگم عالیه

ایشون گفتن هیچی جز فساد نداره جوابشونو دادم

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
واقعا حرفش درسته 

نه اونجورام

سخت نباید بگیرین😅😅

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
اون ک به ازدواجم ختم نمیشه به کنار اخه پسر دانشجو ک نه کار درست حسابی دار نه پس اندازی نه سربازی رفت ...

درسته ولی آدم وقتی سنش کمه و دور ازخونوادس همش دنبال تکیه گاهه تو شهرغریب اون سالها هم خیلی جامعه خفقان بود مثل الان چش وگوش بچه ها باز نشده بود

2738
منم اموزش زبان میخونم فرهنگیان

عه موفق باشی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

به نظرم مشکل از ماست اگر فکر میکنیم جلوی پسرا باید جور دیگه ای باشیم 

این خودمونو معذب میکنه

هر ادمی یه شخصیتی داره دیگه با اون جلو همه ظاهر میشه

خود من وقتی اومدم دانشگاه یه سری دوستام جلو پسرامون ساندویچ گاز نمیزدن

اما من چیپس و ماست موسیر میخوردم در همون حال 

مشکل از جای دیگس 

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
2706