2737
2734
عنوان

دلم میخواد برادر شوهرمو پاره کنم

457 بازدید | 20 پست

شوهرم و برادر شوهرم باهم شریکن شوهر من ۲۵ سالشه اون برادر شوهرم ۳۸ یکی ام دارم ۴۵ سالشه میاد مغازه شوهرم تریاک میکشه انقد تعارف کرده اون برادر شوهرم ک با شوهرم شریکه ام معتاد کرده فقط دارمممم حرص میخورم شوهر منو بدبخ نکنه امشب ب بابام گفتم ب شوهرم بگ یا کارشو جدا کنه یا من جدا میشم هرروز یکیو میبره اونجا مشروب میخوره  تریاک میکشه انگار کابارس

Alicaسابقم کاربر جدید نیستم 😑بی دلیل تعلیق شدم اگه میخوای ذات واقعی ادمارو بشناسی به رفتارشون با حیوان ها توجه کنید😇🙂🐐🐥🐤🐭🐘🐿لطفا برای سلامتی پدر مادرم ی صلوات بفرستید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بایدشوهرت اجازه نده توکاری ازت برنمیاد

شوهرم میگ من شریکم با اون داداشم میاد چیکار کنم

Alicaسابقم کاربر جدید نیستم 😑بی دلیل تعلیق شدم اگه میخوای ذات واقعی ادمارو بشناسی به رفتارشون با حیوان ها توجه کنید😇🙂🐐🐥🐤🐭🐘🐿لطفا برای سلامتی پدر مادرم ی صلوات بفرستید 
تروخدا خیلی حواست باشع

هروقت میرم سیخ وسنجاقش پهنه اونجا بو میاد حالمو بهم میزنه

2738
شوهرم میگ من شریکم با اون داداشم میاد چیکار کنم

شریک کاره

ن شریک مواد کشی

بگه ایجا محل کسب درآمده

فردا ی مشتری ببینه، صدتا مشتری دیه رو میپرونه

یاد فیلم ابد و ی روز بیفت... 

💓💞💋... شبخیر ای نفست شرح پریشانی من... 💋💞💓
اصن کوتا نیا خوب شد ب پدرت گفتی خدانکرده ی ذره شوهرت سست باشه بش تارف کنن یا اصراری چیزی، میبینی ا ...

میگ من ۱۵ سال تنها زندگی کردم میخواستم معتاد بشم میشدم منم گفتم داداشت ۲۰ سال تنها بود دیدی ک بعدش شد

میگ من ۱۵ سال تنها زندگی کردم میخواستم معتاد بشم میشدم منم گفتم داداشت ۲۰ سال تنها بود دیدی ک بعدش ش ...

اتفاق ی بار میفته 

اعتیادم اسمش روشه 

ول کن نی

💓💞💋... شبخیر ای نفست شرح پریشانی من... 💋💞💓
شریک کاره ن شریک مواد کشی بگه ایجا محل کسب درآمده فردا ی مشتری ببینه، صدتا مشتری دیه رو میپرونه ...

من ک رو حرفم هستم گفتم تعهد بده با اون کار نمیکنه بابامم خودش قاضیه همه جوره پشتمه

وای😔😞

خیلی حس بدیه حالموبهم میزنه کاراش 

2706