2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم میشه این عکس و بفرستی؟

بفرما🌹

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

یه سوال.وقتی تایپیکو خوندیم ک عکس یهویی از گوشیتون بذارین خب تو نی نی سایت بودیم دیگه‌پس چرا همه عکس صفحه ی قفل گوشیشون رو فرستادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
یه سوال.وقتی تایپیکو خوندیم ک عکس یهویی از گوشیتون بذارین خب تو نی نی سایت بودیم دیگه‌پس چرا همه عکس ...

شاید چون من عکس یهوییم از صفحه گوشیم بود بخاطر اون😊

2738
خییلییی ممنونم واقعن زیبا بود♥️

خواهش میکنم🌺

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)