2726
عنوان

از چه پوشکی واسه نینی استفاده میکنید؟ راضی هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 56 پست
عزيزم به خاطر اوضاع كرونا گفتم

عزیزم من فکر کردم تازه مامان شدی تجربه ای از واکسن نداری😁

در مورد کرونا خودمو شوهرم ماسک زدیم واسه دخترمم روسریشو حالت ماسک درست کردم جلوی دماغ و دهنش گذاشتم بعدشم اومدیم خونه لباسامونو عوض کردیم.

قبلش بهداشت زنگ بزن یه ساعتی که خلوت هست برو.

اونا خودشون خیلیییی رعایت میکنن

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
شبا پمپرز روزا کانفی هردوخیلی خوبن 

کانفی معطره؟

راضی هستی؟

شوهرم 46تایی خریده اما باز نکردم گفتم مطمئن شم بعد بازش کنم وگرنه ببره عوض کنه

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با نیم انقد شد  خیلی داغ بود حس میکنم تب سنجه کم نسون داد یهو سرش عین کوره آتیش شد

بابا ۳۷.۸ زیربغل تب نیست که سوسول بازیه😁

من دخترم زیر بغل ۳۹ میشه یعنی در واقع نزدیک ۴۰

ولی چاره ای ندارم فقط لختش میکنم

همیشه از تب میترسیدم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728
خسته نباشی. حتما برو بزن به عواقبش نمی ارزه. منم میترسیدم ولی مجبوریم. من واسه دخترم روسری نازک گذا ...

میترسم بخدا

بیشتر بخاطر خودم میترسم راستش

بدنم خیلی ضعیفه مطمئنم برم بیرون میگیرم

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...
آهان ممنون عزيزم پسرم ٩ سالشه دخترم واكسن ٦ ماهگي داره

عزیزم خدا حفظشون کنه

نه نگران نباش واکسنشو بزن واسه دخترت ماسک بزن برو و زود برگرد

اگر شوهرت ماشین داره که چه بهتر اگر نداره با آژانس برو و زود بیا

کانفی معطره؟ راضی هستی؟ شوهرم 46تایی خریده اما باز نکردم گفتم مطمئن شم بعد بازش کنم وگرنه ببره عوض ...

رنگ بنفشش خیلی کم معطرع،بله من راضیم پوست دخترم حساسه من براش پمپرز میگرفتم ولی از وقتی گرون شده فقط شبا واسش استفاده میکنم وروزا همین کانفی تاحالاپوست دخترمو نسوزونده البته من هرسه ساعت یکبار واسش عوض میکنم پوشکشو

مهربونا واسه ی شادی روح همسرم یک صلوات بفرستید
میترسم بخدا بیشتر بخاطر خودم میترسم راستش بدنم خیلی ضعیفه مطمئنم برم بیرون میگیرم

خوب خودت نرو شوهرتو بفرست به همراه یک نفر دیگه

تو تازه دو ماهه زایمان کردی خودت نرو

عزیزم خطراتی که نزدن واکسن داره به مراتب بیشتره

بچتو هم حتما دهنو دماغشو بپوشون حالت ماسک

بابا ۳۷.۸ زیربغل تب نیست که سوسول بازیه😁 من دخترم زیر بغل ۳۹ میشه یعنی در واقع نزدیک ۴۰ ولی چاره ...

من همین سوسول بازیشم از پسش بر نمیام دست و پام گره میخوره تو هم رنگم میپره اصن یه وضی 🤣🤣🤣🤣🤣

خدایی تو شیر زنی 🤣🤣

🔵🔵🔵وزن اولیه