2410
2553
عنوان

تورو خدا کمکم کنید

195 بازدید | 12 پست

به نظر شما چیکار کنم؟ من با شوهرم تا پای طلاق رفتیم من از خونه قهر کردم اون بهم تمکین زد من هم مهریمو اجرا گذاشتم برگشتم و یه ساله که با هم خوب و خوش زندگی میکنیم ولی اون همه چیشو همینجوری میزنه به نام بابا و مامان و خواهر، فک میکنم با این وضع جدا شم بهتره چون هرکاری کردم درست نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
آره☹☹☹ اوضاع بدی داری باهاش حرف زدی راجع ب این موضوع؟

آره ولی اون همش دروغ میگه مثلا گف به نام خودمه سندشونو دیدم گیر کردم به خدا نمیدونم چیکار کنم میترسم ادامه بدم اینم درست نشه

2714

عزیزم بهتره بری پیش مشاور و از متخصص کمک بگیری اینجا هرکی یه چی میگه از رو احساسات شخصی.بهتره همه ی جوانب و زوایاب زندگیتون بررسب شه و البته زوج درمانی خیلی خوبه..باید اعتماد سازی بشه بین شما با توجه به گذشتتون.همیشه راه درست رو برای حل یه مشکل انتخاب کن.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
طبیعیه عزیزم دیگه بهت اعتماد ندارمه فکرمیکنه رفتنی هستی شوهر منم از وقتی من قصد طلاق گرفتن دیگه پولا ...

تو حساب خودش می ریخت اصن حساب خودم مهم نبود حالم داره از زندگیم به هم میخوره

آره ولی اون همش دروغ میگه مثلا گف به نام خودمه سندشونو دیدم گیر کردم به خدا نمیدونم چیکار کنم میترسم ...

باهاش خیلی جدی صحبت کن

بگو این زندگی ما دوتاست

پس همه چی این زندگی باید ب نام من و تو باشه

اگه اعتماد نداری و قراره ب نام ننه بابات بزنی،،بگو ک تکلیفمو تو این زندگی بدونم و وقت و جوونیمو هدر ندم و برم با کسی ک برام حرمت و احترام قائله

اگه اعتماد نداری و میترسی بگو

بعدشم با یه وکیل مشورت کن بگو چطوری میتونم مدرک جمع کنم ک چیزایی ک تو این برهه ی زمانی با پول خودش خریده و ب نام خانوادش زده رو اثبات کنم