2733
2739
عنوان

یه سوء تفاهم عجیب!

914 بازدید | 33 پست

از زن بابای شوهرم پرسیدم برادرت چرا فوت کردن گفت که سکته کرده و منم یه خدابیامرز گفتم و تموم. چند وقت بعد دیدم پدرشوهرم زنگ زده به مامانم میگه دخترت از زنم پرسیده برادرت چرا خودکشی کرده! من روحمم خبر نداشت که خودکشی کرده! اونم فکر کرده بود من دارم به تیکه میگم داداشت چرا فوت کرده🙁

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.

جاریم گفت نه بپرس نه چیزی بهشون بگو الان مغزم راحته بخدا 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حالا ایناش به کنار واقعا یه مرد ۵۰ساله چرا باید خودکشی کنه☹ باوجود زن و ۶تا بچه

یعنی واقعاخودکشی کرده؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
حالا ایناش به کنار واقعا یه مرد ۵۰ساله چرا باید خودکشی کنه☹ باوجود زن و ۶تا بچه

افسردگی‌ چهره نداره

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
۶ تا بچه دنبال دلیل موجه تری؟؟؟😐😐😐

😂😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

نصف شبی فکرمو درگیر کردی😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

خراب خاله زنک بودن پدرشوهرتم..گیرم که اصلا پرسیدی چه معنی میده مرد گنده زنگ بزنه به مادرتون.خب به خودت زنگ میزد..اه اه چقدر حرصم گرف

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2706