2410
2553
عنوان

مادرشوهر

344 بازدید | 20 پست

امشب دعوت بودیم خونه مادر جاریم . هنوز عقد نکردن نامزدن . خلاصه شوهر منم رو کار کردن منم حستااس ینخونه خودشون باید چایی بیارم ظرف بشورم شام دعوت باشیم از ۵ باید برم کمک و خلاصه حرص دراره . ولی جاریم که جدیدا اونده فقط تو اوردن و بردن و شستن ظرفا کمک میکنه و ۸ و نیمم میان شام میخورن کمک ممک نداره . نمیدونم واقعا اینطوری درسته یا مدل شوهرم . اخه سیستم کل فلمیلشون به نظرشون کسی خوبه که گل کارش کمک باشه . امشب که رفتیم اونجا حرصم گرفت انقد خونه مادرشوهرم کار کردم اون نشست دیگه تو شستن ظرفا کمک نکردم بعش . برادرشوهرم پاشد کمکش کرد یجوری که انگار مظلوم مونده کسی کمکش نمیکنه . کلییییی ام مادرشوهرم واسم قیافه گرفت و با اینکه بیکار بود از اشپزخونه نمیومد بیرون . شوهرمم با داداشش دعواش شده لود گفت اون کمک نمیکنه تو لازم نیست کمک کنی . ولی الان تازه دارم فگر میکنم مادرشوهرم چه داستان ها که نخواد درست کنه ینی ی روز خدش نداریم ما عروسا

اول بگو ک خونه ی مامانه جاری از واجباته توو این وضع!؟؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
الان داستان مادرشوهر چی بود ...کلا داستان تو جاریت بود

دقیقا

مشکل اصلی هم شوهرشه ک میگه باید خونه مامانش کارکنه. 

شوهرش احترامش نمیکنه ک بقیع اینجورن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اول بگو ک خونه ی مامانه جاری از واجباته توو این وضع!؟؟ 

مثلا عید دعوت کرده بود شام . تازه مادرشوهرمم کلی تیکه انداخت که ینی اسنجوری نیست بیاید اینجا بخورید برید . باید مام دعوتشون کنیم به گفته اون . من چون کار میکروم پیششون خیلی عزیز بودم کلی اون دختره مامانش کار میکنه باباشم طلاق گرفته هی لباس واسه خواهر شوهرم روسری واسه مادرشوهرم و عیدی و کلا هی سکه و تو چیزای مالی هی میدن بهشون مادرشوهرمم دیگه ادم حسابمون نمیکنه . انقدم با سیاسته همه چی میفته گردن من

2714
مثلا عید دعوت کرده بود شام . تازه مادرشوهرمم کلی تیکه انداخت که ینی اسنجوری نیست بیاید اینجا بخورید ...

مثلا؟؟ 

وضعیت کشورو نمیبینین خداییش؟ 

ماها خونه بابامونم نرفتیم 

چقد دلم میگیره از این خودخواهی ها

الان داستان مادرشوهر چی بود ...کلا داستان تو جاریت بود

من با جاریم مشکلی ندارم مشکل من مادرشوهرمه که تو گوش شوهرم خونده همه جا کار کنم و ی بار که یجا کار نکردم مادرشوهرم بعدا میخواد داستان درست کنه و حرف دربیاره شوهرمن باهام دعوا کنه

اون کار منو میگه احترام . نمیدونم اخر باید چیکار کنم

مشکلتو باشوهرت حل کن

توجیهش کن

اسی جان مقصر فقط وفقط خودتی اگه از اول به حرف شوهرت گوش نکرده بودی الان فکر نمیکردن وظیفه اته

اخه همه و همه و خانواده خودم باهاش موافقن که عروس حتی نباید بزاره مادرشوهرش پذبرایی کنه و پاشه

کار نکن بعد ی مدت عادی میشه مگه کلفتشونی 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706