2737
2734
وقتی شبا میخوابم حس میکنم اتفاق بدی افتاده حس میکنم عزادارم یا یه بلایی سرم اومده که دارم شب میخواب ...

موقع خواب سوره بقره روگوش بده بزار بخونه چشماتوببندخوابت میبره البته تاچهل روز ادامه بده ترک نکن

من هرووقت گوش میدم خواب راحتی دانکنمث معجزس واسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون شارژ ام اضافه هستش گیر دادم امشب تمومش کنم

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2731
جدیدا انقد موندم تو خونه اسم خوردنی میاد گشنم میشه منم عاشق سیب زمین دلم خواس

خب من اب پز میخورم

فکر نکنم دوست داشته باشین😂

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
پس همسایه ایم.ما هم سید رضی

عه

خوشبختم

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

اقا دیگه ...من اعصابم خیلی خورده😢😢

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2738

از سرشب یکی بدجور تو فکرم بود تا الان خوابو از چشام گرفته، الان که دم صبحه فکرام تموم شده و پشیمونم که خواب شیرین شب رو از دست دادم😔

.                                                                  
خب من اب پز میخورم فکر نکنم دوست داشته باشین😂

من دوس دارم😁

2706