2410
2553

یه ساعت نبود خوابیدم داشتم خواب میدیدم یکی از این حس ششما درمورد کرونا یه چیزازی نیگعگفت یه دفه دخترم بیدار شد گفت غذا میخوام...با حس بدی بیدار شدم...همش ذهنم پیش خوابیه که دیدم...

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بپرسم‌کدوم منطقه مشهد هستید؟

هاشمیه

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2720

دقیقن ازشب عید اینطور شدم ک تاصبح بیدارم،حالا تا۳۰اسفندساعت ۱۲ میخابیدمااا

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

دارم حرس میخورم هیی بامشت میزنم روپام

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
هاشمیه

عه شماهم مشهدی😀منم مشهدیم

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2714
عه شماهم مشهدی😀منم مشهدیم

خوشبختم 👌

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
خوشبختم 👌

همچنین❤

چشمام بزوربازه دلم تنگ شده واسه خدا میخام رابطموباخدا اصلاح کنم منتظر اذانم ومیچرخم توتاپیکا تایه ذک ...

صلوات بفرست نماز شب هم میتونی بخونی خیلی خوبه الان تو ماه شعبان بهترین ذکر صلواته 

این نیز بگذرد...                                   
عزیزم از گوگل پلی برنامه تقویم و روزشمار یومی رو دانلود کن کل قرآن هست با معنی و صحیفه سجادیه با معن ...

ممنون 

برنامه بادصبارو چندسال دارم فراموش کرده بودم قران ومفاتیح داره الان گفتی یادم اومد

معدم درد میکنه 😐🤕

من پام دردگرفت از بس بامشت کتکش زدم😂

2706