2726

جاريم زایمان کرده بود تو ایام عید بود رفته بودیم دیدنش ما هم قرار بود یه سری بریم خونه برادرشوهرم وعده ای دعوت نبودیم منم زنگ زده بودم قبلش خونه عمه ام و گفته بودم اونجا هم میریم یه سری و منتظرمون بودن شوهرمم در جریان بود. 

اما تا رفتیم خونه برادرشوهرم همه چیز خوب بود که بعد دو ساعت من به شوهرم گفتم پاشو پس قرار گذاشتیم یهو مادرشوهرم گفت وا بشینید خب زشته خونه داداششه محلش نذاشتم و بلند شدیم گفتم از قبل قرار گذاشته بودیم جاريم گفت زشته خب وعده کردن 

کادومونم دادیم دم در که داشتیم کفشامونو میپوشیدیم بریم مادرشوهرم جلو جاريم و مادر جاريم و شوهرم خوردم کرد با لحن جیغ جیغیش گفت از این به بعد وقتی میای اینجا جای دیگه قرار نذار بچم باید خونه داداشش زیاد بشینه بار آخرت باشه شوهرمم هیچیش نگفت. 

راستش اعصابم خورد میشه وقتی یادش میفتم که چرا جوابشو ندادم زنیکه فضول رو. دلم نمیخواد اصلا زیاد بشینم مگه زوره.

دو ساعت کمه مگه که انقدر پروعه

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میخوای حرصت بخوابه؟بعد کرونا تمام مهمونی هاشون رو به یه بهونه ای زود پاشو.هرچی هم گفت فقط بخند و کارتو بکن

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
والا باید بگی وگرنه خودخوریش میمونه برادم 

آره دقیقا بعد این همه وقت هنوز دارم خودمو میخورم که بهش نگفتم اما بعدا یه بار بهش گفتم برنامه ریزی زندگی خصوصیمون به خودمون مربوطه مگه من تو کار شما دخالت میکنم

میگفتی جاریم تازه زایمان کرده، ادبم اجازه نمیده بیشتر بمونم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
میگفت از عصر تا نصفسب که این بچه هاش حسابی همو ببینن و پلی بازی کنن

😑😑😑

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2706