2726
چیکارکنم ولش کنم؟  همسرم ازاول اینجوری نبود  هیچی توزندگی برای من کم نذاشت  هرچی خ ...

دوستش داری کمکش کن...دیگه همسرت مغزی نداره که فکر کنه..مغزش پوکیده...نجاتش بده....زنگ بزن ببرنش کمپ اجباری تا دو ماه یابیشتر بمونه پاک شد برگشت...تو هم خودت ،،،ومحل زندگیتو عوض کن..خودت منظورم رفتار کردار حتی ظاهرتو.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین عزیزم اولا شیشه رو هر کس یه تاثیری میذاره یکی فاز محبت میگیره یکی کلید میکنه رو نظافت یکیم انقد میزنه بالا که به دختر هشت ساله خودش😑😑😑 اگه فاز شه...ت برداره اولش آره زیاد میشه بعدش کلا میلش از بین میره با زیاد شدن مصرفش

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2728

اینم بگم تا خودش نخواد نمیشه ترکش داد چند وقته مصرف میکنه

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!