2737
2734

سلام ,خانما من دخترمو ندونسته باردار شدم الان چهار سالشه از پارسال تو اقدامم ,که اقدامم نمیگیره یه دوره لتروزل روزی دوتا خوردم  باز نگرفت امپول ازاد سازی زدم نگرف طبیعی اقدام کردم نگرف همه ازمایشای خودمو شوهرم خوبه فقط دکتر گف فولیم کمه که لتروزل داد فولیم ۳۱ شد اندومترم ۱۰ که باز نشد بعد دیگه کرونا امد ,و مطب نرفتم, خانما الان سوالم اینه ممکنه من که دخترم ۴ سالشه بعد ۴ سال لوله رحمم بسته شده باشه؟

خدایا شکرت 

فکر کردم میگی من دخترم و ندونسته باردار شدم 😳😳

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اها من یه دوره خوردم پس باید ادامه بدم؟روزی دوتا میخوردم باید بیشترش کنم؟

ببین گلم من اصلا اطلاعات پزشکی ندارم

اما ی بنده خدایی بود میگف دکتر بهش داده.از روز پنجم عادت روزی دوتا یکی صبح یکی شب تا ۵ روز میخورده

در دوره سومی ک خورده اونم در حالی ک اصلا فکرشو نمیکرده حامله شده بعد ک تحقیق کرده دیده بیشتر خانمایی ک لترزول خورون در دوره سوم باردارشدن

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢
ببین گلم من اصلا اطلاعات پزشکی ندارم اما ی بنده خدایی بود میگف دکتر بهش داده.از روز پنجم عادت روزی ...

لوله رحمم ک الکی بسته نمیشه معمولا در اثر عفونت های شدید شااااید چسبندگی پیدا کنه عزیزم

2738
زخم رحم داشتم که برطرف شد بنظرت ممکنه باعث بسته شدن بشه؟

اگه برطرف شده ک دیگه مطمئم باش مشکلی نیس

اما تا زمانی ک زخم باشه اینطور ک من شنیدم یکم بارداری مشکل میشه.اما مال شما دیگه رفع شده

یکی دیگه بود میگفت برا اقدام بچه دومش دکترش گفته تو دوساااال طول میکشه تا باردارشی.گلم نگران نباش انشالله میشی.منم صلوات فرستادم برات

اگه برطرف شده ک دیگه مطمئم باش مشکلی نیس اما تا زمانی ک زخم باشه اینطور ک من شنیدم یکم بارداری مشکل ...

مرسی عشقم اندوسکوپیم کردم گفت نه عفونت داری نه زخمت چیز مهمیه شرمنده گف در اثر اقدام  اسیب دیدی ۴۰ روزه خوب شد بعدش پاپ اسمیر دادم دکترم فوق تخصصه گفت اصلا نه زخم داری نه عفونت 

خدایا شکرت 
2706