2737
2734
عنوان

ی سوال ذهنمو درگیر کرد 🍃🌹

150 بازدید | 8 پست

چرا وقتی لبخند میزنی زبونت به سقف دهن میچسبه  ؟!!

‌.

‌.

.

.

.

‌.

.

چقدر زیبا لبخند میزنی 😍😘همیشه بخندی😍❤

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

ممنون بابت لبخندی ک مهمونم کردی

دلت شاد

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مرسی🐝🌸

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
😁😁😁شیطون🌺

اسم کاربریت منو یاد قشنگترین خاطراتم انداخت 😍❤

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
2738
عزیزم چه خوب من عاشق اسم متینا بودم اما همسرم اجازه نداد اسم دخترمو انتخاب کنم همیشه ارزوش به دلم مو ...

واقعا اسم قشنگیه 😍

آخی🙁اشکال نداره خوش نام باشه ❤