2733
2734
عنوان

دندون در اوردن نوزاد ۱۰ ماهه

111 بازدید | 13 پست

سلام‌مامانا دختر من یه دندونش جوانه زده،چند شبه ساعت ۳صبح میخوابه ۵ بیدار میشه ولی اصلا گریه نمیکنه فقط میخواد نخوابه و بازی کنه،فقط میخوام بخوابونمش با اینکه خوابش میاد نمیخوابه و‌گریه میکنه،به نظر شما از دندونه یا خوابش به هم ریخته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از دندونه اگه دكتر اجازه ميده بهش استامينوفن كودكان بده بخوابه

خیلی بازیگوشه،ولی از خواب بیدار شدناش بدون گریه هست آخه،راه میوفته تو‌اتاق بازی میکنه

خیلی بازیگوشه،ولی از خواب بیدار شدناش بدون گریه هست آخه،راه میوفته تو‌اتاق بازی میکنه

روز زياد ميخوابه؟

سعي كن قبل ١٠ شب زياد باهاش بازي كني و روز نذاري بخوابه حسابي خسته بشه بخوابه

یا صاحب الزمان ادرکنی
چهار دست و پا میره یک‌ماهه

اصولا وقتي يك مهارت جديد ياد ميگيرن نميخوان يك لحظه وقت رو از دست بدن و خوابشون دچار اختلال ميشه ، پسر منم همينطور بود ولي اون توي ٨ ماهگي اينطور بود

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
2738
روز زياد ميخوابه؟ سعي كن قبل ١٠ شب زياد باهاش بازي كني و روز نذاري بخوابه حسابي خسته بشه بخوابه

روز یک تا یک‌یاعت و‌نیم میخوابه،خیلی باش بازی میکنم تا بیهوش میشه ولی دوساعت بعد بیداره و نمیخوابه دیگه

اصولا وقتي يك مهارت جديد ياد ميگيرن نميخوان يك لحظه وقت رو از دست بدن و خوابشون دچار اختلال ميشه ، پ ...

چقدر طول میکشه خوب بشه؟خب بعدشم که راه میوفته دوباره همینطور میشه؟

چقدر طول میکشه خوب بشه؟خب بعدشم که راه میوفته دوباره همینطور میشه؟

ببين يك بار تو ٤ ماهگي يك بار ٨ ماهگي من اينو تجربه كردم ، اگه اينستا داري پيجش رو بهت ميگم بخون در موردش خيلي كمك ميكنه ، و اينكه ميگن نخوابونش كه شب راحت بخوابه اشتباهه ، هرچي نخوابه بچه ميره تو خستگي مفرط و كلا بد خواب ميشه ، بذار توي روز خوابش تكميل باشه 

[QUOTE=130349875]ممنون میشم پیجشو بم بدید 🙏🏼[/QUOTE 

نميدونم چرا وقتي تايپ ميكنم نمياد اينجا ، فارسي مينويسم دريمو.كو ، بيا با فاصله مينويسم شايد اومد 

D r e a m o . c o