2733
2739
عنوان

الان دارین چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 129 پست
شیرینی کشمشی دو ساعت پیش از فر دراومده،جاتون خالی

نوش جان عزیزم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
گلم هر چی باشی امیدوارم در کنار همسرت شاد و خوشبخت باشی.عکس که  من اصلا موافق نیستم اینجا هیچوق ...

نبابا شوخی کردم گلم منم اصلا نمیزارم اینو برای فان گفتم ❤️🙏🏻ربونت مرسی از دعای قشنگت فندق خشکلم بچه م تو راهه خیلی دلم یمخاد شبیه پروفایلم بشه 🙈انشاله شماهم همیشه شاد و سلامت باشید کنار عزیزانتون ❤️

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ،باشگاه مخصوصا پاتوق ما اونجا بود🥺از دلتنگی متنفرم خیلی برا من کم پیش میاد

من عادت داشتم هر روز بوش کنم... گردنشو بو کنم... عاشق بوی گردنشم.. ولی الان نزدیک دو سه ماهه محرومم از بوش... خیلی نا اروم و بی قرارم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
وای منم دلم ضعف رفت برا احساستون ک 😍😍 خوشبخت باشید و پایدار عزیزم... برا منم دعا کن به عشقم برسم. ...

انشاله که به عشقت برسی عزیزم هیچ چیز مثل زندگی با عشق دو طرفه شیرین نیست 🙈اینکه وقتی صدای قلبشو میشنوی حس میکنی خوشبخت ترین زن جهانی که داریش یا ضبح با لذت نگاهش میکنی که کنالت خوابیده خودش بهترین حسه که امیدوارم قسمت تموم عاشقا بشه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
شیرینی کشمشی دو ساعت پیش از فر دراومده،جاتون خالی

دلم خواست😍ووی چقد شیرینی میتونه خوشمزه باشه اونم تازه ش 😋

من عادت داشتم هر روز بوش کنم... گردنشو بو کنم... عاشق بوی گردنشم.. ولی الان نزدیک دو سه ماهه محرومم ...

الهی ،من خیلی سختمه تجربه اولمه میترسیدم از مردا تنها مردیع ک بهم نزدیک بعضی اوقات دستمو میگیره متوجه میش شوکه میشم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
انشاله که به عشقت برسی عزیزم هیچ چیز مثل زندگی با عشق دو طرفه شیرین نیست 🙈اینکه وقتی صدای قلبشو میش ...

فداتشم خیلی ممنونم عزیزم... صد در صد که خیلی قشنگه همچین حسی... منم واقعا عاشقشم جونم براش در میره... امیدوارم ک هر چه زودتر تجربه کنم چیزایی ک میگی رو...

انشالله نی نیتو سالم بغلت بگیریش گلم ❤❤

الهی ،من خیلی سختمه تجربه اولمه میترسیدم از مردا تنها مردیع ک بهم نزدیک بعضی اوقات دستمو میگیره متوج ...

منم تجربه بدی داشتم قبلا... بعد سه سال دوستی خیانت دیدم...

مثل ی ارامش بعد از طوفان بود واسم... ک ب دادم رسید و شد همه زندگیم...

دلم خواست😍ووی چقد شیرینی میتونه خوشمزه باشه اونم تازه ش 😋

عزیزززم،جات واقعا خالی،درست کردنش خیلی راحته  فقط همت میخواد

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)

اسی تو تختی یا رو تختی؟؟🤔😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2706