2726
عنوان

الان دارین چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 129 پست
خخ حماقت یک نفر😂یکی بود ۵ سال عاشقم بود فامیل پسره موقعیت عالی داشت ولی من چون بچگی بهش میگفتم عمو ...

اوه چقدر عاشقت بوده... حیف بود از دستش دادی که

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
امشب خرید کردم..از ذوق خوابم نمیاد..فردا همشونو میخورم😀😍😍

من از روزی که کرونا اومده یک ماه و نیم تو خونیم

فقط یک بار واسه بچه هام یک چیپس یک پفک خریدم

اصلا چیز میز بیرون نمیخوریم و دوستم ندارم😊

نوش جونتون

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی بدی شگمم صدا داد من لاغرم ولی شکمو

منم چون ورزشکارم چیزی جذب نمیکنم 

خودمم هوسشو کردم ب شدت 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
دو ماه پیش😔البتع تصویری باهم حرف میزنیم  فعلا ب برادرم گفتم ممنوع الخروجم بعدم شرایطمو میدونه ...

وای منم دارم دیونه میشم... موندم خونه... همه جا تعطیل... نمیتونم برم بیرون اه انقدر اعصابم خورده ک

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ماشالله به حوصلت 

من حوصلشو دارم ولی تو خونه کلی شیرینی داریم☹

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
ممنووووون❤️ یه بار که من خواب بودم خودش تحت تاثیر یه کارتون برداشت موهاشو اینجوری کرد و بعدم به شدت ...

ای خدااااا همه ی دخترا یبار این کارو کردن😍😍😍😍

همه جوره ماهِ 

معصومِ چهره ش خدااااا😍😍😍😍😍❤❤

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
الان از حموم اومدم..نون بربری خوردم با کره🤦‍♀️ باز دارن حرف غذا میزنن😒😂

وایییی🥺🥺من دلم خواست اوف کنارش چایی و خرمام میخوام🥺

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اوه چقدر عاشقت بوده... حیف بود از دستش دادی که

دوسش نداشتم اصلا و حتی ازش متنفر بودم مطمعنم خیلی بهم بها میداد و خوشبختم میکرد ولی حتی دوسنداشتم کنارش بشینم چون همه بهونه هامو قبول کرد حتی گفت تو سند ازدواج ثبت میکنم که نتونم زیرش بزنم ولی با همون اسرارای خودش و خونواده م یکی دوبار باهاش بیرون رفتم اما بازم نتونستم بپذیرمش کثل دیونه ها از زیباییم میگفت و نکاهم میکرد ولی برام عذاب بود 😑

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
وای منم دارم دیونه میشم... موندم خونه... همه جا تعطیل... نمیتونم برم بیرون اه انقدر اعصابم خورده ک

منم همش بهم میگ ینی تو دلت اصلا تنگ نمیش🥺پوسیدم دیگ بخدا حالم داغونع دیگ

دوسش نداشتم اصلا و حتی ازش متنفر بودم مطمعنم خیلی بهم بها میداد و خوشبختم میکرد ولی حتی دوسنداشتم کن ...

میفهمم چی میگی... دلت باهاش نبود دیگ.. ب دلت نمینشست برا همین... الان شوهرتم عاشقته ؟

منم چون ورزشکارم چیزی جذب نمیکنم  خودمم هوسشو کردم ب شدت

وای حیف که نمیشه چیزی بخورم

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
منم همش بهم میگ ینی تو دلت اصلا تنگ نمیش🥺پوسیدم دیگ بخدا حالم داغونع دیگ

ما هم دعوا میکنیم جدیدا از سر دلتنگی

2706