2733
2739

والا ایشون از سرکار الکل می‌آورد چند بار داد به خانوادش حتی یه بار اسپری الکلی که مال خودمون بود رو داد به اونا یکی هم به خانواده من داد.  

چندماه پیشم دوستم وقتی من دنبال خونه بودم و اجاره ها و رهنی ها وحشتناک بود به من لطف کرد خونه باباشو معرفی کرد با یه قیمت خوب و کلی هم بهم تخفیف داد که همه هم بهم گفتن دوستت خیلی بهت لطف کرده و همین شوهرمم هی میگفت بریم و خوبه و یکم پول جمع کنیم 

حالا دوستم به من گفت چند روز پیش هر چی الکل میخوام گیر نمیارم گفتم عه شوهر من میتونه بیاره هر چی به شوهرم گفتم بیار محل نذاشت آخر سر دوستم بهم گفت یه چیزی ازت خواستما منم دیدم زشته یه نصف الکل بهش دادم 

حالا شوهرم فهمید کلی باهام دعوا کرد گفت من به خانوادم چیزی بدم وظیفه پدر مادر من اما دوستت مفت خوره به کسی دیگه نباید چیزی بدم 

منم گفتم اون موقع که دم بنگاه ها به گریه افتاده بودیمو یادت رفته؟ آدم که فقط نباید به خانوادش خوبی کنه من باید به کاری هم واسه رفیقم بکنم

و بهش گفتم اینقدر خودخواه نباش و از کردم انتظارات یه طرفه نداشته باش

می‌بینید چقدر خودخواه و بی منطقه اه 

خداوکیلی حق با کیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودش هم میفهمه  با جوابای خوبی که بهش دادی

آره خداروشکر حرف بلدم بزنم اما عزیزم نمیدونم چرا آخرش باز چرت میگه میگه حالا می‌میریم الکل ندارین میگم خب فوقش می‌خریم بابا دوستم این همه بهم خوبی کرده خب اینطوری داره دورمونو خلوت میکنه با این اخلاق انتظار یه طرفش

2738

وقتی دیدی نمیاره میگفتی ببخشید گیرش نیومده 

بیکاری خودتون رو میندازید دردرسر 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
آره خداروشکر حرف بلدم بزنم اما عزیزم نمیدونم چرا آخرش باز چرت میگه میگه حالا می‌میریم الکل ندارین می ...

کلا شوهرت خیلییی رو مخه😶 من درجریان تاپیکات هستم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
آره خداروشکر حرف بلدم بزنم اما عزیزم نمیدونم چرا آخرش باز چرت میگه میگه حالا می‌میریم الکل ندارین می ...

بهش بگو عزیزم خییلی تنگ نظری تو که هی مادر و پدر میکنی چرا پس زن گرفتی؟؟؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍

منم خو موافقم ک آدم باید منظور کاری ک براش میکنن رو داشته باشه 

حالا ی الکل ک ارزش این حرفا رو نداره

شمام برا این ک وجهه تو حفظ کنی ببین میتونی ا ی جای دیه براش گیر بیار 

💓💞💋... شبخیر ای نفست شرح پریشانی من... 💋💞💓
2706