2733
2734
عنوان

خانومایی ک بی بی چکشون + شده

247 بازدید | 35 پست

آزمایش رفتین؟ دکتر چی رفتین الان تو این کرونا بازار من موندم چیکار کنم دو هفته اس فهمیدم باردارم 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 

دکتر نرو فعلا

برای مادرای باردار خطرناک تره این بیماری

دوستان اقدام نکنین چند وقت

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن نرو اگه میری رعایت کن الان خود مسئولاهم‌موندن 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2728
مبارکه عزیزم فولیک اسید معمولا دکتر میگه مصرف کنی.هفته ۸ هم باید سونو بری برای تشکیل قلب جنین

خب سونو ک باید خود دکتر بنویسه و اینکه من اصلا سر در نمیارم ک الان چند هفتمه

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 
2738
منم از بهمن فهمیدم باردارم میترسم برم سونو ولی دلم می‌خواد صدای قلبشو بشنوم ببینم اصلا سالمه 

منم خیلی استرس این موضوع رو دارم برا قلب بچه ک تشکیل شدخ باشه 

منم از بهمن فهمیدم باردارم میترسم برم سونو ولی دلم می‌خواد صدای قلبشو بشنوم ببینم اصلا سالمه 

سه چهار ماهته دیگه بری جنسیت رو هم بهت میگه😂

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
فعلن هم بشین ،الان هیچ دکتر نیست که بخوای بری ،و اینکه تا هشت هفته که سونو قلب جنین باید بری نیازی ن ...

خیلی استرس دارم برای قلب جنین دعا کنین سالم باشه 

دیگه شما برو بعد تعطیلات ،با تمام تجهیزات ایمنی و بهداشتی برو انجام بده 

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
2706