2737
2734
عنوان

مامانا ی باتجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 31 پست

دخترم وقت خواب بی قراری میکرد.طاق باز میخوابیدم و میخوابوندمش رو سینم .صدای ضربان قلبم و گرمی بدنم آرومش میکرد و می خوابید.این تجربه ی منه.هرمدلی امتحان کردم فایده نداشت این بهترین حالت بود

بخدا هر مدلی بغلش میکنم الان دیگه تامیذارمش پایین گریه میکنه فک کنم دیگه بغلی ام شده

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم ولی اگه لطف کنن دوستان حداقل تا سه چهار ماهگیشونو بگن اخه تجربه ای ندارم😔😔😔

عزیزم تا سه چهار ماهگی آگه نفخ و رفلاکس نداشتن باشه دوره خوبی بعدش به نظر من بچه بدتر میشه چون میفته توی دندون انقد نق بزنه که نگو .از چهار ماهگی آگه رفلاکس نداری شروع کن آگه وزنش کمه بهش غذا با لعاب برنج در حد چهل پنج قاشق چایخوری بده بهش

از شانس من حتی نمیذاره قناقش کنم پستونکم نمیگیره  نمیذاره سرشم چیزی بذارم نه کلاه نه روسری کوچک ...

یواش یواش قلقش دستت میاد.دخترمنم از کلاه و روسری بدش میومد.از این کلاهایی که از زیر چونه گره میخوره براش گرفته بودم.

2731
عزیزم تا سه چهار ماهگی آگه نفخ و رفلاکس نداشتن باشه دوره خوبی بعدش به نظر من بچه بدتر میشه چون میفته ...

امروز بردمش مجبوری  دکتر،گفت نفخ داره گرایپ واتروکولیکز داده یه پمادم باعرض معذرت واسه مقعدش،نی نی من خوابش خیلی کمه

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
بخدا هر مدلی بغلش میکنم الان دیگه تامیذارمش پایین گریه میکنه فک کنم دیگه بغلی ام شده

راستی وقتی دخترم دل درد داشت جوری بغلش میکردیم که ارنجمون زیر شکمش باشه و کمرش کمی خم باشه اینطوری آروم میشد .نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یانه

یواش یواش قلقش دستت میاد.دخترمنم از کلاه و روسری بدش میومد.از این کلاهایی که از زیر چونه گره میخوره ...

خداکنه یعنی میشه

2738
بخوابون روی شکم خودت یا پدرش. به نظرم پدرش باشه بهتر یعنی به صورت دمر روی شکم پدرش.شکم به شکم

آره روشکم باباش آروم میگیره یکم

امروز بردمش مجبوری  دکتر،گفت نفخ داره گرایپ واتروکولیکز داده یه پمادم باعرض معذرت واسه مقعدش،نی ...

عزیزم به نظرم اون پماد مقعد رو استفاده نکن.بچه شرطی میشه.به دختر منم دادن تا پماد نمیزدم پی پی نمی کرد تنبل شده بود.به جای اون به رژیم غذایی خودت دقت کن که تو شیرت تاثیر می ذاره.من یه مدت اصلا لبنیات نخوردم واقعا بهتر شده بود

از شانس من حتی نمیذاره قناقش کنم پستونکم نمیگیره  نمیذاره سرشم چیزی بذارم نه کلاه نه روسری کوچک ...

عزیزم پسونک تا یه مدت باید براری دهنش با دست پشتش رو بگیری که نندازه تا کم کم بگیره زود نا امید نشو بگو نمیگیره

عزیزم به نظرم اون پماد مقعد رو استفاده نکن.بچه شرطی میشه.به دختر منم دادن تا پماد نمیزدم پی پی نمی ک ...

پس چکار کنم آخه موقع دفع خیلی به خودش فشار میاره خیلی اذیت میشه؟بخدا نه شیر نه ماست نه دوغ نه حبوباتهیچی نمیخورم 

من مامان با تجربه ای نیستم ولی هم بارداری سختی داشتم هم بچم خیلی بدقلقی میکرد.رفلاکس و کولیک.الان هم ...

خدا خودش کمکمون کنه الهی آمین، ان شاالله خدا برات حفظش کنه الهی

پس چکار کنم آخه موقع دفع خیلی به خودش فشار میاره خیلی اذیت میشه؟بخدا نه شیر نه ماست نه دوغ نه ...

دور مقعدش رو با کمی روغن زیتون چرب کن تا وقت پی پی کردن اذیت نشه.دخترمنم پی پی کردنی رنگ لبو میشد از بس زور میزد.یه مدت پماد زدم تنبلی میکرد اگه پماد نمیزدم تا دوروز هم پی پی نمیکرد

2706