2737
2734

یس

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
تو خواب دیدم باید به حضرت رقیه س متوسل بشم

ای جانم. دلیل من ازاین سوال اینکه من خیلی به خانم رقیه ارادت دارم وحاجت ازش گرفتم وهمیشه برای حاجت هان نذرش میکنم اتفاقا الان تو تاپیکی به یه خانم که بچه دارنمیشد گفتم نذر خانم رقیه کن .

شاید خواست خدابوده که منم به پست شمابخورم وبگم شک نکن که اگر نذرش کنی حاجت می گیری من خودم چندسال که جشن میلاد خانم رو می گیرم .یه مشکل توزندگیم داشتم که فقط معجزه می تونست درستش کنه نذرخانم کردم که اگرحل بشه به عدد سن اشون یعنی ۳ ،تا۳سال جشن مولودی بگیرم .که محعجزه شد وجشن گرفتم بعدازاونم برای بچه دارشدنم نذرکردم بازهم حاجت گرفتم بازهم ۳سال گرفتم ......مت کلا حاجت هامو نذرخانم میکنم بی برو برگرد جواب می گیرم.شماهم خواهر همین کارو بکن دست خالی برنمی گردی

ای جانم. دلیل من ازاین سوال اینکه من خیلی به خانم رقیه ارادت دارم وحاجت ازش گرفتم وهمیشه برای حاجت ه ...

خوش به سعادتتون. ایکاش منم بتونم از خانم رقیه س حاجت دلمو بگیرم. ممنونم که جواب دادی خانمی. چه نذری بکنم ؟؟میشه بهم بگی؟؟

2706