2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بااضطراب قلبم یه جورایی سنگین میشه رفتم دکتر بهم گف هیچیت نیست 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2731

بله 

با کوچکترین عصبانی شدن قلبم‌درد میگیره سمت چپ بدنم نیمه لمس میشه 

از سره غسال خونه مامانم اینجوری شدم قبلش نبودم 

دکترم رفتم خیلی دعوام کرد 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2738
احتمالش هست اگر تکرارمیشه

مامانم یدفعه عصبانی شد دست چپش شدید درد گرفت یه روز نمیتونست تکون بده بعد خوب شد حالا با هر عصبانیت تیر میکشه قلبش و دستش البته 

دکتر نمیتونیم بریم چون کورتون هم مصرف میکنه

الهی دیگه مشکلی نداشته باشین که درد بگیره  خدا رحمتشون کنه

خدا عزیزاتو نگه داره خوشگلم

قرص  پراپرانول ده داد بهم و یه ویتامین نگاه نکردم چی بود خوردم خوب شدم 

کلا حرص نخور خواهر جان واقعا ارزش نداره

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
خدا عزیزاتو نگه داره خوشگلم قرص  پراپرانول ده داد بهم و یه ویتامین نگاه نکردم چی بود خوردم خوب ...

من حرص نمیخورم گلم 

مامانم آسم شدید داره و اکثرا دارو نمیتونه بخوره 

ححالا قلبش درد میاد و اینجوری شده البته قلبش قبلا هم بزرگ بودا 

من حرص نمیخورم گلم  مامانم آسم شدید داره و اکثرا دارو نمیتونه بخوره  ححالا قلبش درد میاد ...

اهان 

🥰🥰🥰

2706