2726

سلام من خیلی تنهام شوهرم بد دهنه جلو همه ضایم میکنه خانواده شوهرم بدن باهام فقط بخاطر بچم موندم بهم کمک کنید با حرفای قشنگتون دل نا ارومم رو اروم.کنید من چیکار کنم 

عزیزم مستقل شو 

رو پای خودت وایستا 

اونقدر پیشرفت کن که از بالا به همشون نگاه کنی 

متاسفانه بعضی مردم ما به اونا که از خودشون بالاتر باشه احترام میزارن وکسی که هم‌سطح بی احترامی

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچ وقت هم اجازه نده بهت توهین کنه اازم نیست جواب توهین رو با توهین جواب بدی اما حتما طوری که از حقت دفاع کنی جلو توهینش بگیر

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟