2726

همسرم قبلا۴تا شرکت داشت و خیلی وصع مون خوب بود 

من هیچی کم نداشتم 

تااینکه ورشکست شد و۲تا شرکتش رفت 

ومعتاد شد 

بتازگی فهمیدم 

الان مادرشوهرم هی میگفت خدایا پسرم رو خوب کن 

خواهرش گفت وقتی خوب بود قدر ندونستی (منطورش منم)

منم گفتم به کی تیکه میندازی 

گفت کی باتو بود اخه 

مگ‌تومقصری  

گفتم بامن نیستی پس تیکه هم ننداز مستقیم حرفت رو بزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا. میگی جواب مامانشو داده. چرا ب خودت گرفتی

خودتونو اذیت میکنین فقط

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دراینجا میگن خواهر شوهر

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ژوووون۴تا شرکت؟؟؟

هنو۲تاش مونده ک😍

کلن ماهی چقد پول میاد تو خونتون؟؟؟😍

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

شاید واقعا با مامانش بوده،شما خودت ته دلت حس میکنی مقصری فک کردی با شما بوده

«کسی نمیتواند ما را تحقیر کند مگر اینکه خودمان در وجودمان خودمان را تحقیر کرده باشیم»

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
به در گفت دیوار بشنوه اخلاقش رو میشناسم 

بجای بحث و الکی اعصاب خوردی شوهرتو کمک کن ترک کنه و خودش و زندگیشو جمع و جور کنه تا چشم حسودات کورشه.همه تو زندگیشون بالا پایین دارن

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2706