2737
2734

خو یکی بیاد جواب بنده خدارو بده

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر نمیکنم باعث سقط بشه،فردا حتما برو دکتر بهت دارو میده

اخه دکتر نیست  به خاطر کرونا میگن نیاید بیرون از خونه نمیدونم چیکار کنم خیلی دلم گرفتا چند ماه باردار نمیشدم حالا که شدم اینجوری خدایا چرا اخه 😭😭😭😭

2738
کلافه شدم نمیدونم چیکار کمم  با این کرونا دکتر هم نمیشه رفت

یکم پماد میده ۱ هفته طول میکشه تا خوب بشه دخترخاله منم گرفته بود نمیتونس راه بره

من واندراحوالات شما راهمون برای همیشه ازهم جدا 🤪
کلافه شدم نمیدونم چیکار کمم  با این کرونا دکتر هم نمیشه رفت

بروداردخونه پماد اسیکلویر بزن نه باعث سقط نمیشه عزیژم  مبادا قرص بخوری

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

بتادین بریز داخل تشت آب گرم روزی دو سه بار حدودا ده دقیقه توی تشت بشن خوب میشه 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
2706