2733
2734
عنوان

سوال اورژانسی

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 90 پست
وای عزبییییزم 14 عقد کردی؟ از 12 هم قاچاقی؟؟؟؟ چه وروجکی بودی توووووو

خخخ آره عزیزمممم 

گولم زد 🤣🤣🤣آشنا بودیم و ب بهانه اینکه دوست باشیم و و منو می ابجیش بدونه اومد جلو 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ آره عزیزمممم  گولم زد 🤣🤣🤣آشنا بودیم و ب بهانه اینکه دوست باشیم و و منو می ابجیش بدونه ا ...

سرتق😁

من 25 سالمه میگم زوده الان

هیچ کاری هم بلد نیستیم

مثل خنگاییم

شوهرت چند سالشه؟

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
خیلیا هستن که تو دوران عقد وحتی بعد از اون انجامش میدن وباهاش مشکلی ندارن.بستگی داره که چطوری انجام ...

اتفاقا خیلی مضره هموروئید، بی اختیاری مدفوع و عفونت میگیری اما اگه خیلیی اصرار داری تا دلتتت میخواد انجام بده

2728
سرتق😁 من 25 سالمه میگم زوده الان هیچ کاری هم بلد نیستیم مثل خنگاییم شوهرت چند سالشه؟

خخخ 

من حرف ای شدم 

28

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
ایشالا خوشبخت و عاقبت بخیر بشید زودتر برید خونه ی خودتون

مرسی عزیز دلممممم همچنین 

هواست باشه حامله نشی

2738
ما عقد نیستیم دخولم نداریم.ایشالا که گول نمیخورم😁

انشالله ولی خب باید احتیاط کنی

اره مراقبیم اگه اقا بره از اونا بخره راحت میشیم دیگه😁 انگار میخواد تریاک بخره میگه چی بگم؟؟؟؟

خخخخخ بهش بگو اون راهنمایی و ک کردم شاید بتونه

چشم میگم😁

بی بلا فداتم⁦❤️⁩

اتفاقا خیلی مضره هموروئید، بی اختیاری مدفوع و عفونت میگیری اما اگه خیلیی اصرار داری تا دلتتت میخواد ...

اینکه من چیکار کنم خودم میدونم ونیازی به دلسوزی شما نیست وخودم بلدم چیکار کنم.شما دلت واسه خودت بسوزه.عوارض این رابطه  که گفتین درصورت انجام شدن این رابطه بیش از حد وعدم رعایت نکات بهداشتی وروانی وجسیمه.درضمن من اصرار نکردم فقط یه نظر کوتاه دادم

#نه_به_فمینیسم
2706